Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@chybaDapi: szkoda gadać, ponoć karma wraca (ʘʘ) Rezygnacja przed losowaniem par - ok, po czyste chamstwo. Brak wam RiGCzu (,)

Sugestia na przyszłość do organizatorów o sprawdzanie profilu bo np. przegryw i "śmieć"? ¯\_(ツ)_/¯ trochę niezbyt do,chyba, poważnej inicjatywy? Bo kim trzeba być, żeby spartolić komuś fajną zabawę? No właśnie, przykład powyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@josedra52: nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale no kurde jaja to sobie w minecrafcie można robić, albo w gimnazjum a nie w wykopace...a jak coś wypadnie to myślę, że w sytuacji podbramkowej można przedłużyć termin wysyłki, a nie biadolić :) tylko trzeba chcieć..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mefedronka: popros na Mirko o pomoc. Daj komuś kasę na zrobienie paczki, to ci ogarnie. Nawet ja mógłbym to zrobić, ale już game over
  • Odpowiedz
  • 2
@Mefedronka rozumiem sytuację, ale 10 dni to dużo. Naprawdę nie dałabyś rady skompletować paczki w kilka dni? Cześć rzeczy możesz przecież zamówić internetowo i będę czekać w paczkomacie na odbiór. Zresztą, po co ja się produkuje. Game over..
  • Odpowiedz