Wpis z mikrobloga

BOLESNY BLACKPILL

Lada dzień będziemy obchodzić rocznicę akcji "Klaudiusz", która była majstersztykiem.

W okresie największej świetności w/w eksperymentu wdarłem się w żarliwą dyskusję z jedną znajomą (taką typową p0lką więc wiadomo, że p0lka p0lke broni).

Zarzuciła, że

"co to za odkrycie, że laski chcą się ruchać z ciachami"


Wyśmiałem ją wtedy i wyjaśniłem, że wcale nie to miała udowodnić akcja "Klaudiusz".

Eksperyment "Klaudiusz" miał udowodnić - i co zresztą udowodnił -, że kobietom w obecności chada jakieś zwoje w mózgu odpowiedzialne za godność, honor, wierność, szacunek do samej siebie, logikę i zdrowy rozsądek się przepalają.
Momentalnie wyłączają mózg i zaczynają myśleć cipą.

Klaudiusz je obrażał, a one go za to przepraszały.
On im pluł w mordę, a one łapały zębami jego ślinę.

Bo jak wyjaśnić sytuację, gdy mamy wigilię. Typiara pisze Klaudiuszowi, że dziś cały dzień jest zajęta bo pomaga rodzicom w przygotowaniach do wieczerzy wigilijnej i narodzin dzieciątka Jezus.
Klaudiusz jej pisze "Albo dziś albo nigdy"
I laska pisze, że "ok"
Nagle ma w dupie domowe obowiązki, zostawia rodziców samych z masą pracy bo świadomość możliwości nabicia się na klaudiuszowego bolca staje się priorytetem nr 1

#takaprawda #chad #przegryw #blackpill #tinder #klaudiusz
rales - BOLESNY BLACKPILL

Lada dzień będziemy obchodzić rocznicę akcji "Klaudiusz"...

źródło: comment_3sUxUkF1AzZ02HM3fYxnhAIWqUTIxdzf.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@rales: przy okazji tej akcji wyszło na jaw wiele brudów. Najbardziej jednak zabolało mnie, gdy odnieśli się do tego w telewizji śniadaniowej i przedstawili wersję taką, o jakiej powiedziała twoja znajoma, a więc "kobiety też chcą szybkiego seksu i nie bójmy się o tym mówić", czy coś w tym stylu. Wykręcili kota ogonem i uznali, że nie ma tematu. W ogóle pominęli istotę problemu polegającą na zepsuciu i zakłamaniu kobiet,
  • Odpowiedz
że facetom w obecności zajebistej blondyny jakieś zwoje w mózgu odpowiedzialne za godność, honor, wierność, szacunek do samego siebie, logikę i zdrowy rozsądek się przepalają.

Momentalnie wyłączają mózg i zaczynają myśleć fiutem


@rales: ain no shit scherlock
  • Odpowiedz
@rales: Nie rozumiem tego waszego oburzenia. Przecież zawsze były, są i będą laski, które lecą TYLKO na wygląd i są łatwe. Ale nie wszystkie są takie. Zawsze byli też faceci "jesteś dla mnie pierwsza, jedyna" a po pierwszym ruchaniu znikali. Ale przecież nie wszyscy są tacy.
Zastanówcie się nad tym z punktu widzenia społecznych konwenansów. Faceci z "niskim przebiegiem" (nie przepadam za tym sformułowaniem, ale niech tak będzie) raczej ukrywają
  • Odpowiedz
  • 38
@rales jeżeli to eksperyment, to potrzebuję danych:
- ile kobiet przesunął w prawo Klaudiusz?
- ile z nich po obrażaniu zaczęło lizać mu tyłek?
No i wielu więcej, ale i tak wiem że inteligentny inicjator ich nie zapisał.

Bo wydaje mi się że stosowany był tu zwyczajny i grubymi nićmi szyty cherrypicking. Zgaduję (bo nie mam danych) że Klaudiusz przesunął w prawo przynajmniej kilkaset kobiet. Screenów na mirko było chyba kilkanaście,
  • Odpowiedz
  • 19
@zikozikoziko zgadzam się. Większość Mireczków tutaj ocenia kobiety, ich zdaniem "typowe p0lki", jako kobiety które chcą tylko Chada 10/10, z kwadratową żuchwą i dużym bolcem, zapominając, że zdecydowana większość jest normalną, przeciętną, szarą myszką, może z jakimś przebiegiem, ale na pewno nie od razu puszczalską. Ale jak już idzie o wstawianie nsfw i komentarze, to nagle zapominają o swoich dotychczasowych poglądach i tylko piękne są te z dupą 10/10 i cyckami
  • Odpowiedz
bo wciąż gdzieś w społeczeństwie funkcjonuje przekonanie prawdziwy samiec=ruchacz.


@zikozikoziko: Bo jesteśmy przez was (kobiety) wyśmiewani. W dupie mamy opinie innych facetów na temat naszego prawictwa, ale jak wam kobietom facet powie, że jest prawiczkiem, to jest wyśmiewany.
  • Odpowiedz
@rales: bardzo bolesny wstawił 3 fotki z rozmów mimo tego że w 60 minut zdobył 600 par xD. najlepsze w tym wszystkim było to jak ktoś dał informacje gdzie mieszka, a ten przegryw zesrał się na miętowo
  • Odpowiedz
Jak jeszcze nie miałam bana na tinderze to wystalkowałam jednego z klaudiuszy, idiota dał mi swój numer XD zrobił kupke w majtki i przyznał mi rację, że to debilny "eksepryment". Redaktor jednego z portali hiphopowych XD
  • Odpowiedz