Wpis z mikrobloga

#orangeinternet #neostrada #internet
Nie mam neta od soboty i wygląda na to że nie będę miał aż do przyszłego poniedziałku, 10 dni.
#ohugotuchodzi
Czy nastał jakiś armagiedon w tym kraju, jak można coś 10 dni naprawiać, w 10 dni to powinni mi od centrali pod sam dom nowy kabel zdążyć położyć, jeszcze rozumiem żeby to był jakiś pipidówek a to jest cholerna #warszawa
Co tam się u was odjaniepawla #orange do jasnej anielki i stu pingwinów!?

Miał ktoś w ogóle taką akcję żeby tak długo naprawiali mu neta? Ostatnio jak pamiętam to kilka dni było parę lat temu po jakiejś totalnej wichurze gdzie poprzewracane drzewa pozrywały linie.
F.....s - #orangeinternet #neostrada #internet
Nie mam neta od soboty i wygląda na to...

źródło: comment_UfHtvJTjiOs9Mm7p3hXO6RBmHq3nzj89.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@jombl nie, vdsl, ten światłowód właśnie kładą od miesiąca i podejrzewam że oni coś spsuli. Tak czy siak nie wiem jak można było aż tak coś zepsuć
༼ ༎ຶ ༎ຶ༽
  • Odpowiedz
  • 0
@Foxs dobrze, że chociaż jest on w niedalekich planach bo tam awaryjnosc minimalna. Przyczyn tak długiego czasu może być wiele np to grudzień, największą sprzedaż w roku i bardziej opłaca się podłączać nowych klientów niż wysyłać techników tu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jombl Ale ja przepraszam bardzo, czy w dniach świątecznych wszyscy technicy są oddelegowywani na stanowisko telemarketerow do wciskania przez tel ludziom superasnych ofert świątecznych? Oni mają swoją robotę chyba
  • Odpowiedz