Wpis z mikrobloga

Z okazji nowych informacji ws. byłego, na szczęście, posła, pomyślałem, że warto by było stworzyć galerię byłych i obecnych działaczy partii Janusza Korwin-Mikkego, którzy zostali skazani za przestępstwo lub mają postawione poważne zarzuty prokuratorskie. Na szybko przypomniałem sobie o czterech takich osobnikach, pamiętacie jeszcze jakichś ancymonów?
#polityka #konfederacja #korwin #neuropa #4konserwy
walt_gunner - Z okazji nowych informacji ws. byłego, na szczęście, posła, pomyślałem,...

źródło: comment_Bc01Y5PtgZmHS0eeHOCJb8zFaZuzItez.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@walt_gunner: niby jakie przestępstwa popełnił Korwin i Garbula?
(internowanie w PRL się nie liczy). Przypominam, że Wipler i Górski wycofali się z polityki i nie mają nic wspólnego z Konfederacją.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Korwin naruszył nietykalność cielesną Michała Boniego i został skazany na grzywnę w wysokości 20 tys. zł.

Nie wiem na jakim etapie jest sprawa Garbuli, ale był posądzony, że wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną, narażał bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą.
  • Odpowiedz
@merciless85: To było przestępstwo, a konkretnie występek. Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.
  • Odpowiedz
@redo123: 11 lat temu xDDDDD
i żaden z tych zarzutów nie jest zarzutem ciężkim, nie licząć Wiplera i Górskiego. Ale ich i tak w Konfie nie ma, więc wyjebungo.
  • Odpowiedz
Korwin naruszył nietykalność cielesną Michała Boniego i został skazany na grzywnę w wysokości 20 tys. zł.


@walt_gunner:

Czyn chwalebny, ze kłamca i kapus dostal po ryju. Po diabła dajesz JKMowi czarną opaskę na oczy? Zasługuje na najwyższe honory.
  • Odpowiedz