Wpis z mikrobloga

@Jedenipol: Miałem to urządzenie. Poszło do zwrotu kiedy w końcu przyszedł mi Mi Box S, bo z tego H96 nie dało się korzystać. Nie wiem czy to wina mojego akurat egzemplarza ale był bardziej zlagowany. H96 nie przeszedł certyfikacji google i netflix oficjalnie nie działa na nim (znaczy się na necie na jakiś forach eng ludzie pisali że jakaś stara wersja softu czy nawet inna rewizja przeszła tą certyfikacje ale nowe
  • Odpowiedz
@Jedenipol: Właśnie zamówiłem H96 max z 4gb ram.
Do ITPV i filmów tk z pendriva. Netflixa nie używam. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem. Myślałem o mi box ale 2gb ramu to mało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jedenipol to było w UK z eBaya, ale myślę że z Ali będzie git i to się jeszcze zaoszczędzi.

@Altru Też myślałem że 2GB ramu to będzie dramat w 2019 dlatego kupiłem na początku tego H96. Ale po jego zwrocie i zakupieniu mi boxa S wgl tego nie odczuwam i nie przeszkadza mi ta ilość, no bo co na TV robię, filmy oglądam albo muzyka że spotifya. Jakby to był telefon to
  • Odpowiedz
  • 0
Jak już w sumie tu jeszcze jestem to dodam że H96 miał jeszcze problemy z taką podstawową czynnością jaką ma Android TV, a mianowicie Chromecast. Że to nawet nie jest ten system a podróba to do imitowania Chromecast używa jakiejś chińskiej apki która jeszcze reklamy wyświetla jak się coś castuje no chyba że się pełna wersje jej kupi, także to sobie można o kant dupy wsadzić to H96
  • Odpowiedz
@t0ssox: no właśnie też przez te dwa dodatkowe GB się zastanawiałem ale też miałem z tyłu głowy że to nie jest mocno miarodajne porównanie 2gb vs 4 przy tym że xiaomi pewno ma oprogramowanie lepsze i procesor ,jeszcze raz dziękuję za podzielenie się doświadczeniami upewniles mnie że warto dopłacić te 100cebulionow i mieć spokój i zadowolenie z nowego urządzenia ,jak przyjdzie to sam dodam tu opinie może ktoś inny się dowie
  • Odpowiedz
@Jedenipol: @t0ssox: @Altru: H96 Max jest dosyć wydajny ale przez pierwsze 2-3 minuty dopóki radiator się nie rozgrzeje powyżej 85*C i throtling nie zmniejszy mocy z 1104mhz na 400mhz, wtedy wydajnośc spada 2.5x i zaczyna się muling, rozwiązaniem jest nawiercenie otworów wentylacyjnych u góry nad radiatorem + opcjonalnie zamontować wentylator, wtedy bangla cały czas przy 1104mhz i temp 70*C max.
Rockchip RK 3318 czy wyższe to dosyć fajne procki
  • Odpowiedz