Wpis z mikrobloga

Nie umiesz grać w fife? #!$%@? cię że twoi napastnicy nie potrafią uderzyć celnie z 16-20 metrów? Finezja #!$%@? w trybuny. Kup sobie Eusebio. Jestem fifowa miernota i kiedy nic mi nie wychodzi podaje do tego sympatycznego Portugalczyka, mimo że ma przed sobą 2-3-4 obrońców piłką magicznie zawsze wraca mu pod nogi. Walka bark w bark przez 10 metrów z VVD żeby na końcu przepchnąć go jak lalkę? Nie ma sprawy. Wrzutka nie w tempo? Jebnie skorpionem. Wrzutka w tempo? Prawie zrywa siatkę. Twoje wybicie od bramki zawsze przejmują obrońcy przeciwnika? Nie z tym panem, 178 cm wzrostu pozwala mu wygrywać 70% takich piłek. Jedyne co mnie denerwuje to moja nieumiejętność kończenia 1vs1 bo panikuje. No nic, polecam, przynajmniej na poziomie G2 xdxd #fut
rkore - Nie umiesz grać w fife? #!$%@? cię że twoi napastnicy nie potrafią uderzyć ce...

źródło: comment_6YxbCVYeAlLRMVWfZZ1oIf44lF4WbdVz.jpg

Pobierz
  • 9
@rkore dając mu myśliwego pokazałeś że jesteś ekspertem ;) a co wbijasz tym Eusebio bo bardzo mnie to ciekawi. A jak już tak się uzewnetrzniasz to poka poka skład :)
@M82A1 dalem mu myśliwego na kilka meczy, normalnie miał marksmana. Napisałem że jestem fifowa miernota. Nie ekspertem xd wbijam sobie G2 ¯_(ツ)_/¯