Wpis z mikrobloga

Odkryłem skuteczna metode na detox od marihuany ktora moze nawet prowadzic do calkowitego zrezygnowania z jarania jesli ktos czuje, ze powinien przestac jarac. Metoda mogla by tez zadzialac na rzucenie nikotyny. Na forum drug hypperial wywalili moje posty bo tam chyba bylo nieodpowiednie miejsce choc maja dzial detox to po zapoznaniu sie z nim glebiej sa tam ludzie ktorzy np przestali jarac ale na cisnieniu popijaja browar albo czasem jebna sciezke prochow ALE NIE JARAJA.
Nie wiem czy ktos by byl tym zainteresowany. Pewnie to utonie w bagnie newsow z dupy ale jak by bylo kilka ciekawych osob to moge pisac dalej. Zadnych tablek ani innego gowna nie oferuje, metoda opiera sie tylko na naturalnych produktach.
michael-jordan - Odkryłem skuteczna metode na detox od marihuany ktora moze nawet pro...

źródło: comment_RHDFwnDpW7aUu9eZpToT1K1uFUdPyB5x.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Jesli chodzi o rzucanie nikotyny to nie mam pocieszajacych wiesci bo spotkalem sie kilka razy z okresleniem, ze papierosy jest trudniej rzucic niz heroine i to w cale nie jest takie wyssane z palca jakby sie wydawalo. Jest to jednak mozliwe przy duzej checi ale trzeba liczyc sie z tym, ze jak nie palisz nawet 20 lat to dalej mozesz miec "glody" czyi chec zapalenia ale mozna sie przyzwyczaic do tego.

Ja
michael-jordan - Jesli chodzi o rzucanie nikotyny to nie mam pocieszajacych wiesci bo...

źródło: comment_L2EXVwKYHNSIzmSWzoBZAHmaRznVq3Tj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz