Wpis z mikrobloga

Twoje życie jest w Twoich rękach i od Ciebie zależy jakie zajebise#!$%@? będzie.


@swecy_mje_plendzo: od kiedy niby? Ode mnie zależało jak będę wyglądał? Ode mnie zależało kiedy się urodzę? Ode mnie zależało cokolwiek co się tutaj dzieje? Podaj mi 1 (słownie: jeden) przykład, gdzie coś zależało od mojej wolnej woli i tylko od niej. Nie znajdziesz nigdy takiego przykładu
  • Odpowiedz
Jesteś istotą rozumną czy ktoś musi myśleć za Ciebie? Masz własne zdanie czy ktoś ma Twoje zdanie i musisz mieć takie samo? Masz władzę nad swoim życiem czy to ktoś inny ma nim rządzi?
Zastanów się dobrze i weź się w garść.
Można być brzydszym niż David Hasselhoff w Knigh Riderze, ale można nad sobą popracować i być z tego dumnym widząc efekty, można wyjechać, wyprowadzić się, zająć się pasją, sobą, samorealizacją,
  • Odpowiedz
@BombasJanusz: też miałem takie podejście, ale nie za długo. Masz darmową edukację, która daje nieograniczone możliwości, jeśli jesteś ogarnięty. Nawet w UE w wielu krajach musisz za to płacić, co na początku jest trudne...
  • Odpowiedz
@swecy_mje_plendzo: dlaczego op ma się porównywać do tych, którzy mają gorzej? Chyba jasne jest, że trzeba dążyć do tego by mieć lepiej. Jak byś urodził się tak, że twój poziom życia to byłaby powiedzmy mediana poziomu życia wszystkich ludzi na świecie, to mówił byś opowi, żeby zamknął dupę bo połowa ma gorzej?
  • Odpowiedz
Nie ma się porównywać do nikogo tylko wziąć dupę w troki i zrobić swoje życie lepszym. Wtedy kraj, procenty populacji i inne poziomy czy statystyki nie będą miały znaczenia bo OP będzie szczęśliwy tu i teraz.
  • Odpowiedz
Około 18% szans na urodzenie się w Indiach, kolejne 18% na Chiny


@stulejka-z-przerzutami: tutaj akurat błąd kolego, bo trzeba wziąć pod uwagę ile osób się rodzi w tym kraju rocznie i ile to wychodzi w skali świata. W Chinach jest polityka jednego dziecka, więc tam się rodzi mniej dzieci niż w takich Indiach, przez co dziecko ma mniejsze szanse na urodznie się tam.
  • Odpowiedz