Wpis z mikrobloga

Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohaterka na pierwszym zwiastunie: Nareszcie możemy zobaczyć konkrety z filmu Wonder Woman: 1984. Wytwórnia Warner Bros. pochwaliła się zwiastunem nadchodzącego widowiska i trzeba im przyznać, że postarali się, szykując nam najpewniej solidny blockbuster wypełniony akcją. Czytaj więcej>>

#wonderwoman #filmy #film #kino #zwiastun #dcfilms
Pobierz popkulturysci - Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohater...
źródło: comment_VcFLNmVMxD7WSSi1xcufhuwSQ40Rw1H3.jpg
  • 4
@popkulturysci: No cóż jak kopiować to od Marvela :) Thor Ragnarok w wersji żeńskiej .
Ciekawe zresztą kiedy przeje się ten trend na nostalgie za latami 80. Zastanawiam się czy w latach 80 tez tak z tęsknotą patrzono na lata 50 , a w 50 na 20... itd. ;).
@Cziken1986 przyznaj, że zazdrościsz nam z 1984, ty z 1986 :) a tak na poważnie to zauważyłem, że od dawna jest trend na lata 60-80 i nie słabnie. Może z czasem to będzie się przesuwało, a może coś w tych czasach magicznego i specyficznego jednak jest. Sam jestem ciekaw
@popkulturysci: Nie ma nic magicznego zwykła nostalgia " kurła kiedyś to było". Wyciąga się tylko smaczki pasujące pod wizje artysty a zapomina o całym bagnie minionych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Każda moda mija i wraca i tak za ok 10 lat wszyscy będą zachwycać się stylem lat 90/00 :) gdy jakiś twórca wstrzeli się ze swoim dziełem i rozkręci całą maszynkę do zarabiania kasy ;)