Wpis z mikrobloga

Nie trzeba być w topce krajowych zarobków by utrzymać dziecko. Jak ktoś potrafi zarządzać pieniędzmi to i z minimalnej będą żyć zupełnie przyzwoicie. Utrzymanie dziecka nie kosztuje jakiś horrendalnych sum.


Moze i racja, ale dziecko bedzie wysmiewane w szkole ze nie ma markowych ciuchów, dobrego smartfona, nie ma kasy na dobre przekaski w sklepikach szkolnych i tak dalej.
@Doomino:
@Doomino: Nie masz logicznych argumentów (ja podałem statystyki zarobkow, sensownie zarabia jednak mniejszosc Polakow a zwlaszcza Polek, one mniej statystycznie zarabiaja od Polakow) a ty do mnie ze "w mojej rzeczywistosci". Typowa rozowa, zero argumentow tylko obelgi w stronę rozmowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przecież wszystkie kobiety tak traktują facetów, więc wszystkie kobiety niech faceci traktują przedmiotowo xd


@xPekka: te, które tak nie robią, są trwale zajęte zanim będą mogły legalnie uprawiać seks.

Jeśli chcesz za żonę nie ruchana, ciasna 18 latke, to zastanów się kto tutaj stanie się bankomatem xD


@xPekka: każdy facet jest bankomatem, tak działa wychowywanie dzieci u ssaków. Zostaje kwestia, czy jest bankomatem dla swojego potomstwa, czy frajerem łożącym na
@Doomino: ty masz chyba jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ja nie przeczę, że może jej wystarczać na utrzymanie dziecka i siebie, ale mówię tylko, że mało realny jest scenariusz, w którym ona będąc małżeństwem z nim ani złotówki od niego nie bierze na dziecko.
Poza tym tutaj nie ma wspólnego dorabiania, tylko on już ma firmę i ustabilizowana pozycję życiową, ona wbija na gotowe.
@programista1992: Co z tego, że mnie zarabiają. Bogate dzieci nie są większością w szkołach, chyba że w bogatych regionach, ale do takiej szkoły raczej nie trafi. Typowa różowa xD brakuje argumentów to musisz się do płci przyczepić.
@programista1992: Oczywiście, że tak. Nawet powiem Ci, że tysiące takich kobiet istnieje i daje radę. Może będziesz miał kiedyś dzieci i zobaczysz jak wygląda sytuacja kolegów czy koleżanek z klasy Twoje dziecka.
@PoczciwyChlop ja mam takie poglądy od lat (takie z jakich on się śmieje) i nie pamiętam dłużej niż rok bycia samemu :/

A nie raz mialem dwie kobiety na raz startując do następnych. To jak byłem debilem.

Jak fajnie się podbudować bo on jest fantastyczny a reszta się myli bo coś.

Z resztą ktoś się dziwi? Przecież nie powie "tak jestem betą i bankomatem, ale lubię to bo daje mi to ciepłą
@programista1992: Który raz mam powtarzać, że nie trzeba zarabiać milionów by utrzymać dziecko. Przy dobrym zarządzaniu da się nawet przy minimalnej. Nie chce mi się szukać statystyk, ale na bank w Polsce nie ma nawet tysiąca samotnych matek xD. Ja znam temat z życia, odbywałam praktyki w szkole, w mieście wojewódzkim i ilość dzieci wychowanych bez ojca jest przerażająca. Jak masz jakiegoś znajomego nauczyciela to weź zapytaj, skoro mi nie wierzysz.
Przy dobrym zarządzaniu da się nawet przy minimalnej.

xDDDDDDD widac ze u ciebie kiepsko z mysleniem

ale na bank w Polsce nie ma nawet tysiąca samotnych matek

potrzebne zrodlo

odbywałam praktyki w szkole, w mieście wojewódzkim i ilość dzieci wychowanych przez ojca jest przerażająca

a liczba dzieci wychowywanych przez samotne matki juz nie jest przerazajaca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym LICZBA (bo mozna policzyc w sztukach) ilość
Przy dobrym zarządzaniu da się nawet przy minimalnej.


da się. O ile masz mieszkanie po dziadkach. W przeciwnym wypadku zarabiający minimalną nie powinni w ogóle mieć prawa do wychowywania dzieci, bo stworzą tylko kaleki psychiczne i/lub ekonomiczne. Za minimalną to nawet nie będzie cie stać, żeby raz w roku na wakacje wyjechac na tydzień, bo nawet mieszkając w dwie osoby jedną pensję zeżre wynajem/kredyt na mieszkanie, drugą zeżre bieżące utrzymanie. Chyba że
@programista1992: Tam miało być *bez ojca.

Potrzebujesz źródła. To masz chociażby takie: https://www.google.pl/amp/s/fakty.interia.pl/polska/newsamp-tygodnik-przeglad-to-nie-jest-kraj-dla-samotnych-matek,nId,2655566
Napisali tu, że 30% polskich gospodarstw domowych jest na głowie samotnych matek. Jeżeli to według Ciebie nie daje łącznie tysiąca takich kobiet to nieźle.

Ilość, bo nie znam dokładniej liczby. Z resztą nieważne, wiadomo o co chodzi.