Wpis z mikrobloga

Często widuję zdjęcia na internecie, gdzie ludzie wyrzucają worki z plastikami do lasu lub do innych odludnych miejsc. Zgadzam się z wszechobecnym oburzeniem i negatywnymi komentarzami pod owymi zdjęciami, gdzie ludzie nazywają ich wieśniakami i idiotami bez wyobraźni. No bo chyba zdrowo ich #!$%@?ło żeby wyrzucać tak dużo cennego opału zwłaszcza teraz, kiedy jest zima i trzeba ogrzewać dom. Nie rozumiem jedynie dlaczego niektórzy ludzie mówią mi, że jestem dobrym człowiekiem kiedy przyjeżdżam i zbieram te worki, tak samo jak nie rozumiem dlaczego oni nie dostrzegają w tym żyły złota zważając na ceny konwencjonalnego paliwa takiego jak miał, eko-groszek czy białoruski brykiet torfowy. Nie mniej jednak weekend spędzony na objeździe po okolicznych lasach i mam opału na pół sezonu. Naprawdę polecam tę metodę, ponieważ nie dość, że zaoszczędzamy przy tym wiele pieniędzy to jeszcze przyczyniamy się do redukcji odpadów zaśmiecających nasze środowisko.

#pasta
jakey771 - Często widuję zdjęcia na internecie, gdzie ludzie wyrzucają worki z plasti...

źródło: comment_lotWexi6xLiQbYNgPU0WWabZSCko94Ph.jpg

Pobierz
  • 2