Wpis z mikrobloga

@onna: oznaczaj, gdy komuś odpowiadasz. Pytam o dowody, a nie twoja opinie czy gdzieś coś zasłyszane. Ja też mogę rzucić, że Sandra mówiła, że ma implanty w przestrzeń. Z tym, że nie mam na to żadnego potwierdzenia, bo to kłamstwo. Ty robisz podobnie, rzucasz oskarżenie o homofobie nie mając poparcia w dowodach
Oglądałem stream i te słowa były. Jeśli nie oglądaleś to przykro mi.Nie nagrywam live a w odcinku oczywiście tego nie pokazali podobnie jak gróźb Kamila do Mateusza
@onna: czyli nie masz dowodu, że coś takiego powiedział? Wiesz gdyby sądy zamykały na takich podstawach do więzienia, bo ktoś twierdzi że tak było, a jak nie wierzycie to przykro mi to więzienia byłyby pełne. Co do tej sytuacji z Mateuszem to były shoty z tej akcji i Kamil przegiął podobnie jak Mateusz. W takim razie jak to jest, że homofobicznych tekstów nikt nie nagrał, a groźby już tak? Specjalnie nawet
@muwieszeptem: a skąd mam wiedzieć czy nikt tego nie nagral? Ja oglądam live nie shoty i dlatego wiem co Kamil powiedział. Jeśli Ty nie wiesz to twoja sprawa.Moim zdaniem Kamil jest homofobem a Ty se go nawet za boga uważaj jak chcesz
@onna a jeśli jest homofobem to co? Tak ci tą tolerancję do głowy wtłukli że kochasz to co ci każą i nie masz własnego rozumu?
Kamil opowiadał kiedyś że brał udział w sesji do pisma dla ciepłych i ma takich kolegów w branży.

,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez własnych przekonań"