Wpis z mikrobloga

@arkozy: Oj, Ty z tego typu ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gram w Counter Strike od 2007 roku jeszcze jak Steam nie naliczał godzin, i w 1.6 i Source, w GO od zamkniętej bety, także nie ucz mnie czym jest prawdziwy Counter Strike, a czym nie jest;) To że nie ogarniasz soursowego recoila w nim to już nie jego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°
@BlackDave: no tak, z tego typu ludzi z własnym zdaniem ¯\_(ツ)_/¯

fajnie że grasz od 2007, ja też, nawet wcześniej i co z tego? xD w day of defeat grałem lany z bratem i jego znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) po godzinach zamknięcia kafejki zanim ty się dowiedziałeś czym jest Counter-Strike ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nadal source to najgorsza wersja csa
@arkozy: Szanuję Twoje zdanie, ale twierdzenie, że Source jest niegrywalny i "nie ma recoilu" to fałsz, rozumiem że jakbyś zagrał chwilę to byś skończył ze statami 30:0, bo taki prosty jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1.6 to już dziadek, prawda, był bardziej "skillowy", ale bez przesady, tu już nostalgię czuję w Twoim wpisie;)

A w kafejkach też grałem, w 2007 jeszcze były popularne i byli stali bywalcy,
@BlackDave: tzn ty wiesz że wymyśliłeś sobie argument i go teraz podwazasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)? to ty napisałeś o recoilu, ja o tym nawet nie wspomniałem xD, nie pisałem nawet że css jest prosty, tylko niegrywalny

no ale to prawda że nostalglem mocno, postrzelalbym jakiegoś 1.6 lana w kafejce ze znajomymi (,)
@arkozy: aaaa to ten drugi nostalgowicz z tym wyskoczył, my bad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kwestia gustu, niektórzy uwielbiają CS:CZ i dalej ktoś w to jakimś cudem gra.

Też bym postrzelał, niby są teamspeaki i inne discordy, ale nic nie odda ruszenia dupy z domu do tych ciemnych jaskiń i kontaktu face-to-face z innymi i #!$%@? na oponentów patrząc na przerażone babcie czy inne dziadki co maila