Wpis z mikrobloga

Dobromir "miejsce penisa, zgodnie z dokumentacją producenta, nie jest w odbycie" Sośnierz.

@szary_obcy:
No i niech nie będzie, co to #!$%@? "liberała" obchodzi, co robi 2 dorosłych ludzi?
I tutaj taki pseudo liberał wjeżdża z tekstem: "a bo po ulicach chodzą i o tym mówią". I co #!$%@? z tego? Dlaczego chce ten "liberał" usta dorosłym zatykać, bo ktoś mówi, że dorosły kocha innego dorosłego? Przecież 80% filmó jest o tym,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: jego wpis się odnosił do wykładu o tematyce homoseksualizmu a zdrowia, czy coś takiego, po którym wykładowca został zwolniony z uczelni w trybie natychmiastowym
  • Odpowiedz
a zdrowia, czy coś takiego, po którym wykładowca został zwolniony z uczelni w trybie natychmiastowym

@rtg_:
Wiem, i było chyba 5-7 źródeł, wszystko to LINKI do gówno stron.
Powiem tobie tak, on nie tylko powinien być zwolniony za taki "wykład", ale odebrany mu tytuł profesora, o ile go miał. Bo nie wiem czy był belwederski czy gówno uczelniany.
Nie wiem, jak można kogoś takiego bronić, przecież to obraza i ośmiesza ten
  • Odpowiedz
@rtg_:
Ale jakie fakty? Przecięz ten wykład nie był o miejscu penisa, nie upraszczaj XD
Takie #!$%@? pokazuje, że z braku argumentów sprowadzacie sprawę do absurdu. Ale to nie pokiazuje tego, że masz rację, tylko to, jak bardzo jesteś w ciemniej dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: Rozumiem że w twoim światopoglądzie lub twojej rodzinie dzieciobójstwo jest naturalne, wiesz że nie masz argumentów i jesteś nie szczęśliwy więc chwytasz się przykładów z dupy xd
  • Odpowiedz