Wpis z mikrobloga

@Jaracz_Joint: dzięki za miłe słowa : D
Mnie te żetony bardzo się podobają, bo chyba jest to jedna z nielicznych (jedyna?) gier, które wykorzystują właśnie taki patent. Jedyne, co bym majstrował (ale mi się nie chce) przy tych żetonach, to opakowanie ich w te... osłonki numizmatyczne? Widziałem, jak ktoś się chwalił, że tak je zabezpieczył. Dla mnie te żetony w obecnej postaci są super i na pewno ich nie ruszam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziel0ny: do terraformacji też użyłem sklejki ale gotowe pudełeczko kupione przy okazji kupowania gier, również kusi żeby porobić sobie :)

Czyli nie masz typowo gotowo wymiarów, rozumiem... Liczyłem w głębi serca na jakąś kopalnie takich wymiarów żeby tylko kupić sklejke i zacząć się bawić :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: ja jedynie je polakierowalem. Mechanika faktycznie mało spotykana, nie znam innej gry gdzie taka jest ale nie pasuje nam to jakoś.

Widzialem te osłonki plastikowe ale nie wyobrażam sobie nimi podrzucac, ciągle dźwięk uderzającego plastiku o blat :p
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: ja to robie tylko po to żeby jak najbardziej skrócić rozkładanie gry, co tam sie dzieje później w pudełku za bardzo mnie nie interesuje, praktycznie do każdej gry mam takie plastikowe pudełeczko na wszystkie żetony i znaczniki żeby sie z tym nie bawić. Takich typowo insertów nie robie, jakbym mial robić coś takeigo to raczej wybrałbym płytę pianko kartonową
  • Odpowiedz