Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@kult_cwaniaka: Neuropki które tu wypisywały że jest kucem, nie myje się i od niego śmierdzi podczas gdy to oni urzędują zazwyczaj na obszczanych skłotach i roznoszą żółtaczkę w MPK.
  • Odpowiedz
@czikita1337: Ale to jest #!$%@? ewenement. Czy spodziewałbyś się że osoba z taką aparycją napiszę epopeje na miarę sienkiewicza, w której dość dokładnie opisane są obrządki, tradycje i historia żydów? Czytam właśnie "księgi jakubowe" i #!$%@? nie mogę się nadziwić że typiara z dredami napisała taką poważną książkę xD
  • Odpowiedz
@czikita1337: Jej przeszłość nie specjalnie mnie obchodzi, chociaż idzie wyczuć resentyment w stosunku do polaków w jej książce. Żydzi=nieskazitelni, polacy=gówno. Na razie o ukraińcach nic nie ma, ale to dopiero początek książki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@czikita1337:
Również lewica (z USA): dredy u białej noblistki, rasizm faszystka kwiii

BTW. Sośnierz serio by mógł dużo korzystniej wyglądać gdyby ogarnął włosy i zarost. Nie jest to powód do krytyki ale wiedza, że: jak cię widzą - tak cię piszą, to chyba nie nowość. Tym bardziej dla polityka jest to istotne.
Mniej więcej taka sytuacja:
szpongiel - @czikita1337: 
Również lewica (z USA): dredy u białej noblistki, rasizm f...

źródło: comment_UgkWy7lCgtLxRHGDYBAfWBmxEqDZEtwu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@czikita1337: No wiadomo przecież, że to dokładnie Ci sami ludzie mają beke z Sośnierza i jednocześnie chwalą Tokarczuk XD Zbiory pokrywają się 1:1, tak samo jak prawicowe poglądy i Łysa bania ze swastyką na potylicy. It's that simple
  • Odpowiedz
@kurczok: Fakt masz racje nawet argument ,ze ma wiecej obserwujacych na mediach spolecznosciowych nie przejdzie bo ma ich mniej od samego Sośnierza ktory jest tylko politykiem ,a ona wielka pisarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikita1337: tym bardziej facet, który jest politykiem i się pokazuje ludziom powinien się jakoś prezentować. Tak jak Sośnierz to ja sobie mogę wyglądać, tyle, że mnie ogląda co najwyżej żona i koledzy z pracy.
  • Odpowiedz