Wpis z mikrobloga

Cala ta afera tylko pokazala jakimi burakami sa poslowie lewicy a wyborcy idiotami. Juz przed wyborami JKM zapowiedzial ze beda wspolpracowac z kazdym kto pomoze spelniac program wyborczy, wtedy neuropa oburzila sie ze Konfederacja bedzie wspolpracowac z PiS(nie robi tego do teraz), w tym samym czasie neuropa przeksztalcila sie w #neuropis. Gdy lewica i konfa moga wspolnie zrobic cos dobrego to okazuje sie ze czerwone pajacyki ogranicza ich wlasne ego, nawet jak konfa wyraznie proponuje wspolprace. ¯\_(ツ)_/¯
#konfederacja #polityka
Satan696 - Cala ta afera tylko pokazala jakimi burakami sa poslowie lewicy a wyborcy ...

źródło: comment_RpUAQEYcg6UFBIW6bwOz4c6K1GTmenGR.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@bombastick: nie popieranie pomysłów na których najbardziej korzystają najsłabiej zarabiający brzmi jak afera jeśli chodzi o lewicowe partie. chyba, że już po prostu ci wszyscy młodzi zapisali się do sld i przejęli ich styl.
  • Odpowiedz
bedzie wspolpracowac z PiS(nie robi tego do teraz)


@Satan696: no chyba że chodzi o zakaz aborcji eugenicznej, ale wiadomo to się nie liczy bo płód jest najważniejszy, od poczęcia do porodu, potem można olać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Deska_o0: zarówno lewica jak i konfederacja głosują za projektami PiS, które odpowiadają ich programowi i do tego momentu to było jasne i logiczne, ale nagle lewica postanowiła z tej logiki zrobić kurtyzanę kiedy to konfederacja chce wprowadzić projekt spełniejący postulat, który lewica również ma w programie. Jeżeli to nie jest #neuropis to ja nie mam słów xD
  • Odpowiedz
@Satan696: Ty analizujesz to ze swojej perspektywy, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że lewica z powodów ideologicznych, z których m. in. została wybrana do sejmu, nie chce współpracować z 6% partią radykałów i tym samym akceptować ich obecność w sejmie. Śmiszek już mówił o kordonach, podobne podejście stosuje się w Niemczech, bo tego chcą wyborcy. Projekt może sensowny, ale sam Korowin przecież pouczał kiedyś, że nie żyje się tylko po
  • Odpowiedz
@MundY: Owszem, są w polskiej Polityce, żeby coś zmienić. Tylko, że ta zmiana to zmiana na gorsze, dużo gorsze. Oczywiście nie dla nich, bo oni swoja sytuację materialną oczywiście polepszą, ale dla polski, z której chcą uczynić ruska kolonię. Żeby ci to udowodnić, zawołam Cie zaraz do wpisu na mirko, który zaraz opracuję i tam sobie przeczytasz, dlaczego tak sądzę.
  • Odpowiedz