Wpis z mikrobloga

Oglądałam cały czas sypialnie na górze. Co Wiktor z Sajgoną mówili o Madzi, jak się stamtąd ewakuowali? Bo na pewno nie poszli na dół bez celu. A w ogóle ile ta dziewczyna wprowadziła kolorytu i dobrej energii to naprawdę szok.
#bigbrother
  • 3
  • Odpowiedz
@Zabajka: ogolnie to o Madzi mało gadali, bardziej o tym co przekazala Malwinie w rozmowie. Obracali w żart, że któreś z nich mogło poczuć coś więcej do siebie i wysmiewali sie z tego. A jak cos o niej wspomnieli to w pozytywnym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@Zabajka: Dużo osób uważa że niesłusznie wygrała BB1 ja tam uważam że należało się jej za to jaką jest osobą. Wczoraj po wejsciu widać było że jest zestresowana ale od razu chciało sie oglądać
  • Odpowiedz
@Super_Klucha: Ja ją bardzo polubiłam od początku i choć cieszyłabym się też, gdyby wygrał Bartek, to jej zwycięstwo też mnie cieszy. A największy jej plus dla mnie, że po pół roku dalej została sobą. Madzią, która czasem coś palnie, która nie wszystko załapie, ale która ma w sobie tyle dobrych emocji do świata i pozytywnej energii, że aż chce się ją oglądać. I bardzo cieszę się też, że im się z
  • Odpowiedz