Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #polityka #bekazprawakow

Ludzie wybrali Konfederacje. Pokazuje to tylko że te kanały typu "w realu" powinny być banowane. Jak można głosować na kolesiów typu Braun i Korwin? To jakie spustoszenie zrobili w głowach ludzi,szczególnie młodzieży jest niesamowite.
-Jak można mówić o chłostaniu gejów? JPRDL. Przecież konserwy na zachodzie nawet w 90 latach nie miały takich pomysłów. -Traktowanie kobiet jakby były krowami. Ma dać jeść,dzieciaka urodzić i siedzieć w kuchni.
- Mówienie o sojuszu z Rosja i wyjście z NATO .Słyszeliście,czy udajecie głuchych? A może "wyrwane z kontekstu"?;d
- debilizmy pokroju jeb. demokrację,czy promowanie monarchii. Jakby nie demokracja to byście nadal siedzieli na garnuszku zasranej szlachty i skamleli. Bylibyście zdani na łaskę pana.

Konfederacja to banda archaicznych oszołomów. Z nierealnymi pomysłami,które doprowadziłyby Polskę do upadku totalnego.
  • 21
@destrojero: wcześniej młodzi wybrali Kukiz, Palikociarnie, LPR czy Samoobronę. Plus kilka innych partii, które pominąłem. Zawsze jakiś nowotwór polityczny może liczyć na poparcie rzędu 5-7% by w następnych wyborach zniknąć na zawsze. Części młodych wydaje się, że mają poglądy podczas gdy kompletnie nie rozumieją polityki i głosują na tych co drą się najgłośniej i obiecują najwięcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@destrojero:

- Mówienie o sojuszu z Rosja i wyjście z NATO .Słyszeliście,czy udajecie głuchych? A może "wyrwane z kontekstu"?;d


Akurat tak, wyrwane. Słuchałeś tej wypowiedzi w surowej formie? Wątpię, bo została wypowiedziana w płatnym podcaście.

Jakby nie demokracja to byście nadal siedzieli na garnuszku zasranej szlachty i skamleli. Bylibyście zdani na łaskę pana.


Tak było XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@destrojero: No tak, zapomniałem, że za autorytarnych rządów sanacji panował feudalizm, a chłopi musieli odrabiać pańszczyznę bez żadnej możliwości wybicia się ponad stan xD Nie lubię PPSu, ale sugerowanie, że rządy autorytarne wykluczają wolność i prawa obywatelskie to takie dyletanctwo, że mnie głowa boli xD
@destrojero akurat głosowałem na konfederację i powiem Ci, że dałeś argumenty tak bardzo z dupy łyżeczką dłubane jak tylko mogłeś XD
Ludzie glosowali na konfe nie dlatego żeby chłostać lgbt, tylko dlatego, że jako jedyni mają zdrowe spojrzenie na gospodarkę.
Gdyby obok konfederacji startowała partia o równie prawicowym podejściu do gospodarki i skrajnie lewicowa ideologicznie to miała by równie duże poparcie wśród młodych.
Ale pewnie mając fiksacje na jednym punkcie potrafi się