Wpis z mikrobloga

Jest cała masa tagów których nie cierpię, których content albo mnie nudzi, albo wręcz drażni. Najlepszym rozwiązaniem jest, rzecz jasna ich "czarnolistowanie". Dzięki temu w gorących nie wyświetlają mi się nieinteresujące mnie wpisy i znaleziska. Niestety grupa użytkowników (nazwijmy ich roboczo "antyprzegrywy") nie potrafią myśleć podobnie. Zamiast wrzucić następujące tagi: przegryw, tfwnogf, stulejacontent, #!$%@?, p0lka, betabankomat, blackpill na czarną listę tagów to żalą się, że na Nasze "wysrywy" zasypują mirko. Jakież to katusze musi przechodzić taki mirek lub mirabelka, kiedy ich oczęta ujrzą wyznania żalącego się na swoje życie stulejarza opatrzone najczęściej smutną żabą, lub smutnym Wojakiem. Aż mi jest czasami wstyd, że takim ludziom zmarnowałem ich cenny czas, w końcu zamiast odpisywać mi na mój "wysryw" mogliby spożytkować go w ciekawszy sposób, aniżeli pouczać mnie jak nauczyciel pierwszoklasistę. Nie każdemu powodzi się w życiu i czasami dobrze jest wyrzucić z siebie złe emocje, wyżalić. Niektórzy faktycznie robią na tagu i na mirko w ogóle niezły burdel, a ja sam muszę "nurkować w szambie", ażeby znaleźć warte przeczytania wpisy. Niemniej jest na to prosty sposób i dziwię się, że wiele osób z niego nie korzysta. Doprawdy, tak trudno kliknąć myszką na ikonkę kłódeczki?
#przegryw #bekaznormictwa #stulejacontent" #przegrywajzwykopem
CulturalEnrichmentIsNotNice - Jest cała masa tagów których nie cierpię, których conte...

źródło: comment_Lz3ZBjcDN2nxeTNZvx3jbxmMFySo1Yrl.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz