Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło. xD
Chelsea kupuje Zahe, Sancho, Chilwella, Dembele, Ake, Berge, Havertza, Wernera. Już nawet odbyły się pierwsze rozmowy co do niektórych wymienionych. 150 Milionów funtów do wydania na nowych zawodników!
Przedwczesna gwiazdka dla wszelkich portali piłkarskich! ( )

#chelsea
Kristof7 - No i się zaczęło. xD
Chelsea kupuje Zahe, Sancho, Chilwella, Dembele, Ake...

źródło: comment_cL2OOBwEX0QfMimJ9THC08qghxHXQ7Sb.gif

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roan: No już to samo napisałem wyżej. Pomocnika? Czy ja wiem, jest RLC i Barkley chyba, że ktoś o profilu bardziej defensywnym ale Lamps chyba takich piłkarzy w swojej taktyce nie preferuje.
  • Odpowiedz
@Kristof7: @Roan: Sancho jest lepszy od każdego z naszych skrzydłowych. Jest Anglikiem I ma zadatki na jednego z najlepszych na świecie. Willian i Pedro to szrot, CHO I Pulisic na ten moment nie potrafią wziąć gry na siebie. Poza tym, kupno Sancho nie wyklucza kupna obrońcy, ale jakbym miał wybierać to i tak wolę kupić Sancho, bo jak nie do nas to odejdzie gdzie indziej, a takich zawodników
  • Odpowiedz
@Kristof7: przydałby się jakiś zmiennik dla Jorginho. Sam RLC to za mało, do tego nie wiadomo kiedy będzie dostępny w 100%. Barkley w środku robi straszną dziurę, więc go widzę tylko na 10. Najlepiej go sprzedać, bo to nie jest zawodnik na ten poziom.
  • Odpowiedz
@Roan: Taki zmiennik to jest trochę mission impossible. Patrząc co Frank chce by jego zespół grał to pozycja Jorginho jest fundamentalna i nie łatwo będzie kogoś na nią znaleźć.
  • Odpowiedz
@Kristof7: bez przesady Jorginho nie jest jedynym rozgrywającym na świecie. Tu nie chodzi by znaleźć rownowartościowego zawodnika tylko takiego, który obciąży Włocha ze slabszymi zespołami gdy zacznie się maraton gier. Po za tym Lampard nie jest Sarrim. Nie jest przywiązany do jednego ustawienia co już pokazał w tym sezonie.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Willian rozgrywa dobry sezon nie wiem czy oglądasz mecze czy statystyki? Pulisić to raczej tym skrzydłowego, który się świetnie porusza bez piłki/ wymiana 2-3 podań i ciąg na bramkę. Dobrze pasuje do drugiego skrzydłowego, który trzyma piłkę/kreuje akcję. CHO potrzebuję więcej gry by się rozkręcić. Wcześniej nieźle wyglądała jego współpraca z Willianem ale Pulisić dobrą formą wygryzł go ze składu. Pedro za Sarriego pokazał że potrafi być być wartościowymi
  • Odpowiedz
Willian rozgrywa dobry sezon


@Roan: Może jak na niego to jest dobry sezon, ale błagam. Gość jest mega nierówny, no i ma 30 lat, trzeba go w końcu odstawić bo ileż można na niego patrzeć. Zresztą porównując Williana do skrzydłowych City i LFC to nie wiem czy jest sens się spierać o jego jakość. CHO, Pulisic jak i Sancho to przyszłość i trzeba brać pod uwagę, że będą mieli słabsze okresy, ale w końcu dorosną piłkarsko i będziemy mieli super obsadzone te pozycje na lata. Pedro już się do niczego nie nadaje, on ma mecze, że mu wyjdzie jakaś akcja ale na Boga, pożegnajmy już się z tymi przeciętniakami. Ile można się oszukiwać, że ten może coś jeszcze pokaże? Willian jeśli się zgodzi na rezerwę i granie ochłapów to spoko, ale Pedro już naprawdę sprzedajmy.

Do tego jest Mount i RLC, którzy mogą grać na
  • Odpowiedz
@Narcyz_: możesz porównywać ale mam wrażenie, że twoim jedynym odnośnikiem w porównaniach są strzelone bramki. Willian jest świetny technicznie, potrafi się utrzymać przy piłce, kreować sytuację i świetnie broni. Dziwnym trafem Azpilicueta notował beznadziejny początek sezonu jak przyszło mu grać bez Williana na prawym skrzydle. Mourinho i Valverde co okienko chcą go ściągnąć, bo jest "szrotem". Firmino pewnie też uważasz za szrot jak go porównujesz z innymi napastnikami top4?
  • Odpowiedz
@Roan: Gdybym kierował się tylko bramkami to nazwałbym go gównem, bo typ w ciągu 6,5 roku strzelił 30 bramek w Premier League. Willian teraz może być co najwyżej zmiennikiem i tyle. On jest dobry technicznie, ale ile on miał sytuacji, że wstrzymywał akcję stając przed polem karnym i próbował kiwać? Jeśli na 5 meczów ma zagrać 1 dobry to wolę by większość z nich przesiedział na ławce.

Mourinho i Valverde co okienko chcą go ściągnąć, bo jest "szrotem"


No Mourinho i Valverde to dla mnie jest szrot trenerski więc nie dziwie się, że ich ciągnie do Williana. Poza tym powtarzam, nie mam Williana za totalne gówno, tylko nie chcę by był naszym podstawowym skrzydłowym, bo uważam, że jest już na to za słaby. Ma 31 lat i trzeba go odsunąć, ale jeśli godzi się na bycie rezerwowym to
  • Odpowiedz
@Roan: Latem gdy inne kluby szalały na rynku transferowym najbardziej irytowało mnie to, że Chelsea nie może powalczyć z Bayernem o Marca Roce. Za 40 milionów taki defensywny pomocnik to jak za pół darmo przy obecnych realiach cenowych.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: po prostu nie dostrzegasz jego innych atrybutów ale na szczęście Lampard jest trenerem, a nie ty. To nie NBA tu statystyki bramek i asyst nie oddają wszystkiego. Pamiętam w poprzednim sezonie ktoś wrzucał statystyki z sky sports wykreowanych sytuacji bramkowych to był w top3 ligi.

Podałem przykład Firmino, bo ty porównujesz Williana do bramkostrzelnych skrzydłowych, a Brazylijczyk ma inną charakterystykę.
  • Odpowiedz
@Kristof7: latem Chelsea miała zakaz transferowy. Co prawda go nie znam ale tak jak piszę Chelsea potrzebuje zmiennika na tę pozycję, bo kontuzję złapie Jorginho i Kante i z Barkleyem daleko nie pociągniemy.
  • Odpowiedz
ale na szczęście Lampard jest trenerem


@Roan: no dokładnie, dlatego Willian zostanie wywalony na śmietnik i przyjdzie ktoś lepszy. Nie nie dostrzegam jego atrybutów, tylko typ się nie nadaje już na ten poziom. Jak ty uważasz, że on jest zawodnikiem na mistrza Anglii to ja nie wiem gdzie ty masz oczy.

Podałem przykład Firmino, bo ty porównujesz Williana do bramkostrzelnych skrzydłowych, a Brazylijczyk ma inną
  • Odpowiedz