Wpis z mikrobloga

@6ES7: Moim marzeniem jest żeby polska była top jeden na świecie w ilości samobójstw.
Chce zobaczyć pękanie dupy emerytów że 100zł emerytury na miesiąc i ludzi pracujących:
-przecież płace na emeryturę 2000 zł a wychodzi mi że będę miał 50 zł co miesiąc.
-co sie dzieje tym z krajem mam 70 lat jeszcze pięć lat do emerytury a wyżyć z emerytury (oczywiście hipoteka obecna).
#!$%@?ć ten kraj i jego problemy im więcej samobójców tym lepiej ja nie umieram za debili.
  • 10
@John_archer: Jeśli nie mam na coś wpływu to nic z tym nie zrobię jak problem będzie mocno zauważalny i tematem numer jeden wtedy coś mogę pomyśleć ale teraz lepiej żeby liczba przyrastała.

Samobójców nie szanuje, sami sobie to zrobili, a mieli wybór, a teraz ich problemy wygrały, a ich śmierć nic nie wniosła, są tylko nieznaczącą liczbą.
@6ES7: "Dopiero po fali samobójstw" (tu jest twoja wola)
"ludzie obudzą się i " (wstęp do uzasadnienia)
"zobaczą co się tak naprawdę #!$%@?." (uzasadnienie czemu ma się spełnić twoja wola)

a tak wg. ludzie widzą ekstrema im większa fala tym większą destrukcja a efekt końcowy ludzie zapamiętają jak do nich to przyjdzie