Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze ogólnie jest hejt i bojkot na #empik, ale ja się jeszcze nie przejechałam na tym sklepie, a zamawiam bardzo dużo na okazjach rożnego rodzaju. A i cena jak za ten zestaw ok, wiec lecimy z tym.


#lego #cebuladeals #promoklocki dla zasięgu i zainteresowanych promkami.
dobrzecisiewydaje - Ja wiem, ze ogólnie jest hejt i bojkot na #empik, ale ja się jesz...

źródło: comment_tO3kTyGnaX1eRO9FLDgdiQmGJCCQatGA.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrzecisiewydaje: Kupiłem ten zestaw w 2szt. 3 dni temu gdy była promocja -100zł za zakupy powyżej 400zł (wyszło ok. 230zł/szt.) i mi anulowali z powodu braku dostępności produktu, pomimo że cały czas jest dostępny w sprzedaży. (_ )
Odpisałem im, że domagam się realizacji zamówienia zgodnie z zawartą umową i w cenie, za którą dokonałem zakupu. Mają czas do wieczora na ustosunkowanie się do wiadomości
  • Odpowiedz
@Wodolanka: ja nie mogę powiedzieć co kupiłam niebieskiemu bo śledzi moje wpisy na wykopie (pozdrawiam cię serdecznie mężu, pamiętaj o przyklejeniu listew w kuchni!). Ale tez już przyszło i cześć tez z Empiku ()
@Agrael91: a no to słabo. Zobaczymy co będzie u mnie. Póki co jeszcze nie hejtuje na zapas ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: jak już pisałam, ja nigdy nie miałam problemu z Empikiem. Jeśli anulują to tez zacznę hejtowac, ale jak na razie wszystko jest cacy, wiec nie mam ku temu powodów. A nie jestem osobą, która będzie hejtować bo tak wypada i wszyscy tak robią.
  • Odpowiedz
Ja wiem, ze ogólnie jest hejt i bojkot na #empik, ale ja się jeszcze nie przejechałam na tym sklepie, a zamawiam bardzo dużo na okazjach rożnego rodzaju.


@dobrzecisiewydaje: też sie na empiku nie przejechałem do momentu aż się przejechałem. Więc spokojnie, przyjdzie i na Ciebie pora.
  • Odpowiedz