Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema #przegryw

Wbiłem czarodzieja prawie 4 lata temu, w tym samym roku uznałem, że tak być nie może i wyjdę z przegrywu. Nie wiedziałem, że obowiązuje taka terminologia, nie byłem użytkownikiem wykopu, trafiłem tu dzięki usłyszeniu o #przemcel.

Psychiatra, bieganie ;), zabiegi estetyczne mordy itp. 15 miesiący temu wreszcie zaliczyłem, do tej pory miałem intymne relacje z 4 kobietami plus flirtowanie na boku z kilkoma. Wszystkie poniżej 30stki.

I cóż, jestem bardzo rozczarowany tym całym seksem i związkami. Wracam do celibatu, może uda mi się odzyskać status czarodzieja.

Seks nie jest żadnym mistycznym przeżyciem, dla penisa niewielka różnica od ręki, a bardziej się napracować trzeba. Przytulanie jest w miarę przyjemne, ale na dłuższą metę nudne. Leżenie na kobiecie podczas klasyka nie jest szczególnie wygodne. Dużo śmiesznych ruchów, trochę udawanego jęczenia, wytrysk i koniec.

Lista kilku rzeczy lepszych od seksu:

-dobry film
-dobra książka
-dobra gra komputerowa
-rozwijanie dowolnych zainteresowań
-chipsy
-piwo
-słodycze
-spanie

Kilka spostrzeżeń:

1. Dla kobiety liczy się głównie wasz wygląd i status materialny. Dobry wygląd i kasa partnera jest szansą na spłodzenie zdrowego potomka i utrzymanie go. Dla mężczyzny liczy się głównie wygląd.

2. Miłość, to tylko ładna nazwa na zaspokajanie instynktów, bez których tak naprawdę każdemu żyłoby się lepiej. Rozumiem, że w młodym wieku trudno to stłumić i ciągle chce się wam bzykać, na szczęście później to łatwiej kontrolować, pod warunkiem, że nie będziecie się dołowali faktem bycia prawikami.

3. Kobiety są bardzo zaborcze, podświadomie będą dążyły, żebyście zerwali stare znajomości, porzucili zainteresowania i służyli tylko jej.

4. Większymi przegrywami od prawików są:

- rozwodnicy z alimentami
- beciaki utrzymujące cudze dziecko
- spermiarze

5. W dłużej perspektywie każdy związek staje się męką, szczególnie dla mężczyzny, kiedy żona straci atrakcyjność.. Zresztą poobserwujcie najbliższą rodzinę.

Głowa do góry przegrywy, niewiele tracicie, serio.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania:

Seks nie jest żadnym mistycznym przeżyciem, dla penisa niewielka różnica od ręki, a bardziej się napracować trzeba. Przytulanie jest w miarę przyjemne, ale na dłuższą metę nudne. Leżenie na kobiecie podczas klasyka nie jest szczególnie wygodne. Dużo śmiesznych ruchów, trochę udawanego jęczenia, wytrysk i koniec.


Jak masz ponad 30 lat to twój popęd jest kilka razy niższy niż w wieku 20 lat, więc nie sprawia już zapewne takiej przyjemności i
@biceps35: To są twarde dane na temat poziomu hormonów w organizmie mężczyzny w danym wieku, które odpowiadają bepośrednio za popęd. Natomiast na pewno są wyjątki i niektórym chce się ruchać tak samo w wieku 20, 30 i 40.
Dużo śmiesznych ruchów, trochę udawanego jęczenia


@AnonimoweMirkoWyznania: hmmm... git gud?

1. Dla kobiety liczy się głównie wasz wygląd i status materialny.


@AnonimoweMirkoWyznania: no shit, powiedz to normikom

4. Większymi przegrywami od prawików są:


no shit, powiedz to normikom

5. W dłużej perspektywie każdy związek staje się męką, szczególnie dla mężczyzny, kiedy żona straci atrakcyjność.. Zresztą poobserwujcie najbliższą rodzinę.


@AnonimoweMirkoWyznania: no shit, powiedz to normikom
@Candy51 szczyt testosteronu to koncowka 20 lat mniej wiecej 28 lat i nie jest tak ze nagle spada ogromne ilosci. Majac 30 lat masz bardzo duzo tescia jak 20 latek. Styl zycia co najwyzej moze zmniejszyc poped