Wpis z mikrobloga

Ze względu na niesłownych mirków, nie co więcej o tym poniżej, zostały mi takie perełki:
Byredo Rose of no Mans Land 10ml - 69zł - absolutny sztos.
Stephane Humbert Lucas Rose de Petra 10ml - 69zł - absolutnie męska róża, zero, ZERO! skrętu w damską.
Xerjoff 1861 Naxos - 10ml - 75zł - absolutnie znany sztos

W ceny wliczone są dekanty, +15zł paczkomat lub odbiór osobisty Łódź.

A teraz przestrzegam przed tymi mirkami. Nic im nie rozlewać ! Nie płacą, nie odzywają się.
Działam na tagu rozbiórka wiele miesięcy i w sumie przyda się dla wszystkich rozbierających jakiś tag z czarną listą osób.
Proponuję na szybko #czarnarozbiorka i pod tym tagiem umieszczajcie klientów których nie obsługujemy:
na listę trafiają @Pajalockk i @PanPiotrus, radzę ich pomijać, szczególnie jak rozlewacie drogą nisze i wykładacie z góry hajs.
#perfumy #rozbiorka #czarnarozbiorka
SnoobDuog - Ze względu na niesłownych mirków, nie co więcej o tym poniżej, zostały mi...

źródło: comment_1F6Riwq7b61SDd9cmeJWonxDDXxSECbu.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Jako że nie mogę edytować @PajaLock zapłacił teraz i można uznać że ryzykownie ale wszystko ok, szkoda tylko że po tej akcji, ale absolutnie zasłużenie na #czarnarozbiorka trafia kompletnie bez słowa na pw @PanPiotrus

Do wzięcia:
Stephane Humbert Lucas Rose de Petra 10ml - 69zł - absolutnie męska róża, zero, ZERO! skrętu w damską.
Xerjoff 1861 Naxos - 10ml - 75zł - absolutnie znany sztos
  • Odpowiedz
@atasze: @maciek322: Nie znam chłopaka, ale teraz ogarnąłem że nadaje live, więc już kumam tą reakcję innych.
Szkoda że nie wspomniał nic na PW, nie umiem zgadywać że ktoś jest na wakacjach lub fame-owym youtuberem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz