Wpis z mikrobloga

nigdy nie planowałem głosować na długoPiSa w tych wyborach. Co do drugiej tury miałem nie iść na nie jeśli nie byłoby tam kandydata #konfederacji gdzie najchętniej widziałbym Dziambora. Ale teraz po tym jak długoPiS przyjął ślubowanie Pawłowicz i Piortowicza to mam moralny niepokój w związku z tą II turą. Jak nie pójdę, to #dlugopis2020 wygra a jak pójdę to wygra #ciociagosia2020 i tak się zastanawiam, czy ta grupa rekonstrukcji historycznej sanacji może jeszcze coś spierdzielić bardziej niż teraz a przed czym mnie ciocia Gosia uchroni. Bo nie oszukujmy się Kidawa-Błońska to jest wybór pokroju p. Kopacz a to jest taka sama katastrofa jak długopis.

Jakie macie odczucia Mireczki z pod tagu #konfederacja ? Idziecie na II turę czy siedzicie w domu?


#polityka <- no bo przeca jak kruca fiks inaczej (fota dla atencji)
qluch - nigdy nie planowałem głosować na długoPiSa w tych wyborach. Co do drugiej tur...

źródło: comment_H2mg2rRfAjkDTE8LR9BSUMTkIanVIcD4.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@qluch: Mam dokładnie taki sam dylemat, ale jak ta dwójka wyląduje w II turze to chyba pójdę oddać nieważny głos. Innego wyjścia nie widzę...
  • Odpowiedz
@qluch: A nie mówiłem

PIS UKRYTA OPCJA WOLNOŚCIOWA a'ka 2015 WYKOP KROPKA PE EL


A tak poważnie to przydałby się mądry prezydent z opozycji który nie szedłby w stronę opozycji totalnej tylko podjął mądrą współpracę z rządem i torpedował te szkodliwe ustawy ale na wygraną kogokolwiek innego niż długopis bym nie liczył. Nie ma na to totalnie szans. PO jest totalnie spaloną partią i musimy się przyzwyczaić że PiS wziął
  • Odpowiedz
@qluch: Kidawa to kiepski, mierny wręcz kandydat, ale w przeciwieństwie do Dudy nie złamała trzykrotnie konstytucji, tak między innymi. Oddałbym głoś na praktycznie każdego oponenta Dudy w drugiej turze, no chyba że to były szur pokroju Brauna. Wtedy miałbym zagwozdkę. Tak jak kolega wyżej napisał, potrzeba prezydenta, który blokowałby zapędy PiSu w takich sprawach jak sądownictwo etc.
  • Odpowiedz
Mam dokładnie taki sam dylemat, ale jak ta dwójka wyląduje w II turze to chyba pójdę oddać nieważny głos. Innego wyjścia nie widzę...


@ryyj: no właśnie mi się wydaje, że trzeba będzie na Kidawę zagłosować bo neoSanacja nie może tak długo rządzić bez kontroli. Tępienie lewactwa a i owszem ale jakim kosztem? Przecież tutaj wyrasta czerwony wrzód!

A tak poważnie to przydałby się mądry prezydent z opozycji który nie szedłby w stronę opozycji totalnej tylko podjął mądrą współpracę z rządem i torpedował te szkodliwe ustawy ale na wygraną kogokolwiek innego niż długopis bym nie
  • Odpowiedz
@qluch: Nie wiem czy bardziej sobie cenię. Miałbym dylemat kogo mniej sobie cenię i kto może wywołać więcej zła. Na szczęście takiego dylematu mieć nie będę, przynajmniej w tych wyborach.
  • Odpowiedz
@qluch: Nie zamierzam. Powiedziałem że w oczach przeciętnego obywatela jaki kandydat z PO będzie spalony. Jestem wręcz przekonany że wygra patrząc na nastroje społeczne. Szczególnie wśród młodych bo hehe memy i to dalej będzie działało. Chociaż z drugiej strony patrząc na wybory do sejmu to PiS liczył na większość konstytucyjną i się przeliczył. Może i ja się przeliczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
z drugiej strony w przeciwieństwie do Brauna Duda nie mówił o rozstrzeliwywaniu nieprzychylnych mu dziennikarzy


@BigBadBootyDaddy: no tak, bo przecież tylko mówienie o rozstrzeliwaniu >>>>>>>>>>>>> łamanie konstytucji 3x
XD
  • Odpowiedz
PiS liczył na większość konstytucyjną i się przeliczył


@ryyj: To mit akurat, PiS nie liczył na konstytucyjną tylko na większość pozwalającą na zniesienie veta prezydenckiego. Dzięki temu nawet zmiana prezydenta niewiele by dała. Jednakowoż przeliczyli się z tym i teraz wybory prezydenckie będą przez to gorące. Mi się wydaję że Dudzie nie tak łatwo będzie wygrać, ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: Zmobilizują swój elektorat przez solidne bicie przez miesiąc w kandydata. Wyciągną jego brudy jak i również rodziny 5 pokoleń do tyłu i zadanie będzie łatwiejsze. Czekam na decyzję opozycji kogo wystawią. W sumie Kosiniak byłby bardzo dobrym kandydatem ale całej zjednoczonej opozycji ale nie, lewaki z Razem muszą kogoś swojego wystawić xD
  • Odpowiedz
@qluch: #!$%@? ludzie, rządzą debile a wy macie problem by głosować na tych co mogą ich spaść z rowerka

weźcie dorośnijcie, póki nie ma dobrego kandydata, partii to toczy się wojna polityczna o to kto mniej zaszkodzi
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie, rządzą debile a wy macie problem by głosować na tych co mogą ich spaść z rowerka


@jacieniemog28: a jak ich zjechać z motorka? Co wtedy? (pisz proszę po polsku bo czytać się tego nie da)

weźcie dorośnijcie, póki nie ma dobrego kandydata, partii to toczy się wojna polityczna o to kto mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qluch: jako eks kuc muszę powiedzieć że w drugiej turze oddam taktyczny głos anty-Duda. Niestety prezydent udowodnił że jest tylko delegatem Jarosława Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz