Wpis z mikrobloga

30282,92 - 10,02 = 30272,9

piąty dzień z rzędu :)

#coolstorybro #zimnahistoriabracie #bordowychodzizdomu

z życia bordowego biegacza:

staram się pozdrawiać innych biegaczy, oczywiście tylko jedna mi odwzajemniła ten gest, wprawdzie widzę więcej biegających mężczyn ale oni przy mijaniu to patrzą sobie na stopy, a szkoda bo to miłe.

Mam trasę przy przystankach autobusowych, kiedyś koleś czekajacy na przystanku pokazałmi gest ok i od razu +1 do motywacji :)

#sztafeta
  • 9
  • Odpowiedz
Witamy!

Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

np. 15375,59 km - 4 km - 6 km - 21,07 km= 15344,52 km

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.

na końcu tagi.

Więcej statystyk na http://sztafeta.w0lny.pl
  • Odpowiedz
@kuba: Ja często mijam dziadka w czapce pilotce, zawsze mnie pozdrawia ( ja jego oczywiście też). Ogólnie rzecz biorąc wszyscy na mojej trasie się pozdrawiają, chyba tylko raz spotkałem z tym, żeby ktoś nie odmachał.
  • Odpowiedz
@kuba: @6566: obczajcie to. dzisiaj na samym koncu dlugiego, (1.7km) lesnego podbiegu ( @mizaj zna temat!) - wbieglismy grupa ok 30 osob na asfaltowa sciezke, po ktorej wspinala sie wycieczka (chyba Niemców) - wszyscy oni grzecznie staneli na "marginesie" i podniesli w naszym kierunku ...dlonie do przybicia! - Zajebisty fun, po niemalej mordedze (HR pod 180) - przyklepac kilkadziesiat piątek z rzedu!
  • Odpowiedz