Wpis z mikrobloga

#programowanie

Cześć. Jestem programistą frontend, siedzę głównie w JSie. Robię w tym już czwarty rok, dodatkowo programuję w Javie "hobbystycznie". Znam podstawy baz danych, itp.

Do rzeczy: mam pomysł na grę z wykorzystaniem AR. Wśród moich znajomych nie mam jednak nikogo kto jest na tyle kompetentny aby podzielić się moim pomysłem. Uważam, że byłoby to dochodowe.

W ciągu kilku tygodni jedyne co bym był w stanie zrobić to jakiś proof of concept. Gdzie mógłbym się zgłosić, żeby szukać ludzi do współpracy? Szukać jakiejś firmy gdzie pokazałbym prototyp? Czy ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie z takimi sytuacjami?

Po prostu nie wiem gdzie mam się zgłosić a wiem że sam nie byłbym w stanie w miarę szybko czegoś wyprodukować. Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.
  • 3
@CoolCake: Proste - jestem w miarę doświadczonym programistą tylko w innej dziedzinie i mam pomysł na grę. Wiem, że normalnie taka gra zajmie np. pół roku dziesięcioosobowemu zespołowi. Nie mam budżetu, żeby przez ten okres czasu utrzymać tyle osób. Nie mam pomysłu gdzie się zgłosić żeby szukać sponsorów lub ludzi zainteresowanych (ale których mogliby poświęcić czas). Nikt nie robi za darmo, więc raczej bym się skupiał na szukaniu sponsora. Mogę stworzyć