Wpis z mikrobloga

Uwaga, gdyby komuś uciekł ten wpis, to przypomnę że w dyskusji znajduje się kompendium wiedzy dla każdego powrotowca.
Jeśli wasz argument z jednym punktem już się przejadł, albo co gorsza ktoś zasugerował, że nie jest to punkt wyjeżdżony, a przyznany przed dyskwalifikacje dwóch innych kierowców, to nie martwcie się! Argumentów za tym że Kubica jest lepszym kierowcą od Russela jest całe mnóstwo (wszystkie logiczne, istotne i znane każdemu kto choć raz oglądał wyścig). Z pomocą przychodzi nasz niesympatyczny, znany z wymyślonych teorii powrotowiec erb0, oto cytat:

Ma takie znaczenie, że nawet największym debilom i januszom F1, powinien zapalić lampkę w głowie,
że coś ten Kubica nie taki słaby, skoro on go zdobył, a nie Russell, który jest niby lepszy od Albona i Norrisa.
A wtedy jak lampeczka się już zapali, to wchodzą kolejne statystyki które mówią kolejne rzeczy:
1) remis 7:7 w FP1
2) 12:6 dla Kubicy, prowadzenie po pierwszym okrążeniu
3) mniejsza średnia różnica w quali niż Verstappen, a odrzucając skrajne czasy to podobna jak w innych zespołach.
4) wielokrotnie i długie trzymanie Russella za sobą, mimo że miał on znacznie lepsze tempo (bolid).

Przyznajcie sami, czy nigdy nie sprawdzacie historycznych wyników FP1? Albo Różnić w kwali pasującego do teorii kierowcy ( w tym wypadku Verstappen)?
#kubica #f1 #erbocontent
  • 6
@pilovsky: prawda jest taka że dzięki pewnej Brytyjce #!$%@? wiemy kto jest jakim kierowcą. Przez większą część sezonu chłopaki jeździli tak, żeby przypadkiem czegoś nie zepsuć, a dodatkowo jeździli we własnej lidze w której mogli się kopać o p19 i p20. Mogli ale jak stwierdził jeden z nich nie ma w tym żadnej satysfakcji ani większego sensu
@erb0 widzę że są jakieś problemy techniczne i twoich wpisów nie widać, to napiszę żeby wszyscy widzieli. Otóż erb0 napisał: "Przyznaję, że trzeba być amebą umysłową, aby brać takie statystyki pod uwagę, ale jestem tylko zaślepionym powrotowcem, więc wybaczcie mi".
Podziwiam Cię, że dla tych kilku plusów od kilku ameb chce ci się robić takie żałosne wpisy.
Jeszcze napisz że napisałem, że zgwałciłem ci matkę i ojca, jak już tak fantazjujesz.