Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham różowa ale wkurza mnie mieszkanie z nią. Marzy mi się żeby było tak jak dawniej że się spotykalismy, ona u mnie spala, robiliśmy dużo rzeczy razem i spędzaliśmy mnóstwo czasu, ale jednak później każdy wracał do siebie i miał czas dla siebie. Pracujemy, ona 7-15, ja 8-16. Wiadomo że wcześniej wstaje i jest to normalne, ale budzik ma ustawiony na 5, kilka drzemek, umalować się trzeba itd. Potem chodzi do 6.15 po całym mieszkaniu, wywala cała szafę, rzuca garnkami, robi zamieszanie. Jak mieszkałem sam, wstawałem o 7. Po południu jest już tylko gorzej. Ja miałem zawsze taki rytuał po pracy że robię obiad, w międzyczasie szybko prysznic, obiad i lubialem sobie polezec z 1-2h i nic nie robić, oglądać tv, spać. Potem wracałem do żywych. Odkąd mieszkamy razem mogę pomarzyć o tym bo rozowa mi truje że jak to tak młody chłopak a śpi w dzień jak dziadek, zresztą nie położę się i nie będę leżał na kanapie kiedy różowa krząta się obok i coś robi. A mam taką pracę że dużo się nachodze w ciągu dnia. I ciągle wynajdywanie miliona rzeczy do zrobienia, gdzie mieszkamy na 40 m i jak byłem sam to wszystko ogarnialem w sobotę i nie było chlewu. Siedzę sobie na laptoku, przeglądam internet, a ona przychodzi zaraz siada koło mnie i niby ogląda tv ale patrzy cały czas co robię. Nie robię nic złego ale nie mogę tak jak ktoś patrzy cały czas co przegladam. Nie można nic nie robic, cały czas musimy gdzieś chodzić razem, chocby do sklepu ale byle nie siedziec i nie gnić w domu. Męczy mnie to strasznie a jeszcze gorzej czuje się z myślą że tylko czekam na to aż ona gdzieś wyjdzie i będę mógł pobyć sam ze sobą choc te kilka godzin. #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 36
  • Odpowiedz
  • 12
@jilted zwłaszcza kiedy dziewczyna nie bierze pod uwagę że facet ma bardziej męczącą pracę od niej. Każdy potrzebuje odpoczynku. Jeśli rozmowa z nią nie pomaga to cóż. Pora coś postanowić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: opis jakbyś był z kimś od 20 lat z przyzwyczajenia, dramat.
Najbardziej bawi mnie określenie "gnicie w domu", lepiej przecież gnić w sklepie czy innym centrum handlowym #!$%@?ąc hajs na bzdury. Albo jak słyszę, że kobieta próbuje zmieniać faceta - akceptujesz jakim jest, oczywiście pracujecie nad sobą, ale to nie jest dziecko, żeby go wychowywać wbrew opiniom toksycznych psiapsi.
Także poważna rozmowa i potem stosowne decyzje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ze spaniem ma racje. Jak kur mozna spac po pracy drzemki godzinne robic? Trzeba byc oferma i slabeuszem, jakims borsukiem. Mam znajomego ktory tak spi, no jak ofiara calkiem. Co do kontroli, to nie daj sie szmacie i niech nie steruje Toba. Najlepsze rozwiazanie to rozstanie bo nie pasujecie do siebie najwidoczniej. Jesli dobrze ciagnie to siedz z nia dopoki nie znajdziesz mieszkania w sekrecie. Cos czuje bait ale ok
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to wez raz wstan o 5, budzik niech wali juz od 4 rano,potem wal garami, drzyj sie ze nie masz się w co ubrac, trzaskaj drzwiami. Moze dotrze do lba jak to jest jak ma sie kogos w dupie. Nie wyobrażam sobie zeby budzic meza 3godziny wczesniej bo JA wstaje. W ciagu dnia jak chcesz to spij, jak mozna komus zabronić drzemki? I to ciaganie partnera wszędzie ze soba, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shely: ja nam taką współloktorkę i takie subtelne aluzje nie działają, a jak wytlumaczyłam że się tłucze z rana a ja mam np. na 14 i chcialabym sobie pospac to byla wielece zdziwiona, nie miala pojecia ze komus to przeszkadza xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: potrzebna jest długa, szczera rozmowa, inaczej tego nie rozwiążesz. A jeśli i ona nic nie da, to możliwe, że trzeba będzie przemyśleć przyszłość z różowym. Wiadomo, że dzieląc z kimś życie trzeba iść na ustępstwa, kompromisy, ale nie wyłącznie w jedną stronę.

Jeśli chodzi o drzemkę w ciągu dnia - chyba były niedawno jakieś naukowe badania w tym temacie i wyszło z nich, że niesie ona pozytywne efekty dla organizmu,
  • Odpowiedz