Wpis z mikrobloga

Straciłam sympatię do Wiktora , 1- na pierwszy rzut oka był bardziej zakłopotany niż szczęśliwy gdy do domu weszła Esther, 2-jakby nie patrzeć przyczynił się do wyjścia Bartka , Bartek ukarany , Wiktor nagrodzony , 3- wciąż mam przed oczami jak podżera i kamufluje żarcie a potem zwala na kogoś innego 4- jego relacja z Malwiną już mnie nie bawi jak na początku kiedy były tylko wkręty i żarty ,najwięcej obgadują ze wszystkich i oni zmanipulowali Bartka przeciwko innym w domu , 5- wcale nie jest lojalny wobec Kamila , to że go nie nominuje - myślę że dlatego by :po programie mieć znajomego w Anglii oraz żeby kibice Kamila nie byli przeciwko niemu .
#bigbrother
  • 12
@Czerwcowa: typie dziewczyna mu powiedziała, że już mu nie ufa i z nim zrywa, a Ty się dziwisz, że był zakłopotany podczas jej pobytu xD jakby nie patrzeć to Kamil się przyczynił do odejścia Olki, Dawida xD jak Kamil pojada to jest okej xD Bartek sam mówił, że najbardziej polubił Kamila, ale to Wiktor i Malwina go 'zmanipulowali' xD co do ostatniego to można też tak napisać o Kamilu, że wcale
@Moniaaaa: stream nie jest 24/dobę , nie widzimy wielu sytuacji , nie widzimy pokoju zwierzeń i zadań , nie mamy też czasu więc stream oglądamy pobieżnie(najciekawsze akcje bo często przez wiele godzin nic się nie dzieje) ,teraz jest mniej uczestników więcej uwagi na tych co są , Wiktor od początku nie był konfliktowy , robił zgrywy , postrzegany był fajnie , dopiero przy Malwinie się rozkręcił i odkrył , gra na
@Czerwcowa: z tym streamem to wiadomo, zawsze powtarzam, że nie mamy pełnego obrazu w żadnym wypadku :) rozumiem stanowisko, z winy się śmiałam pod kątem punktu "2", akurat tutaj uważam, że każdy odpowiada sam za swoje słowa. W każdym razie mam bardzo podobnie z rozwojem opinii jak Ty w tej ostatniej wypowiedzi, ale odnośnie Kamila - na początku prawie niewidoczny, niekonfliktowy, zabawny, potem się rozkręcał i zaczął dowalać uczestnikom, jednemu po
@Czerwcowa: co do Bartka, to oskarżanie Wiktora że wyleciał Bartek jest tak samo absurdalne jak wina Kamila. Dorosły facet jakieś podstawy regulaminu znać powinien, bez względu na to czy ktoś go bierze pod włos czy nie. Druga sprawa - podejrzewam że Bartek wyleciał za wygadanie się o swojej misji "sprowokowania Kamila", a gadka o nominacjach to był pretekst, nie mogli przecież im publicznie puścić rozmowy Bartka o swojej misji od TVN.
@Czerwcowa: akurat oficjalny był bardzo naciągany bo inni za bardziej oczywiste gadki nie wylatywali. Bardziej skłaniam się ku wersji, że podobnie jak Ewa był podstawioną osobą z konkretnym zadaniem. Miał 2 tygodnie na wykonanie zadania, po czym wyrzuca się go za niby złamanie regulaminu. A że nie jest tytanem intelektu, to się wysypał.