Wpis z mikrobloga

Tak zorganizowane patostreamy w stylu Małysza z brygadą w Polsce by przeszły, ale w latach '90 gdy był ogólny rozpierdól, państwo policyjne nie było aż tak dobrze zorganizowane, oraz z zachodu nie przyszedłby fajnizm, snołflejkizm, bezstresizm, walka z hejtem, przemocą i innym gównem co sobie lewaki ubzdurały. Na naszym podwórku pozostają niestety jedynie spontaniczne odpały...
#patostreamy #danielmagical #gural #mahonek #bystrzaktv #rafonix #rafatus #ksiadztv #proboszcz #malysz #baobab #patoruski #malyshibrigada #малышибригада
  • 15
@Bananowy_Zul: E tam pojęczeli pokrzyczeli i tyle było, prawda jest taka że to wykopki żałosne same niszczą sobie patusów prześladując ich w necie, bez #!$%@? patostrimy rosłyby jak grzyby po deszczu, a jak jeden z drugim zgłaszają magicala śledzą Azora i szpiegują rafonixa to jest jak jest, jedynie chyba bystrzak ma idealną sytuacje, no ale on się starać już nie musi bo nie ma żadnej konkurencji
@yahoomlody: Dla mnie też, jest stream to sobie włączam w tle i słucham jak radia, jak zaczynają się drzeć, to na chwilę zerkam, a po nocnych spaniach włączałem shoty ze streszczeniem. Tyle, że donejta żadnego nie wysłałem.

Ale jak ktoś chce im je wysyłać, a niech wysyła - jego kasa, co mnie to obchodzi.

Jednak prawdziwy problem ze sobą to mają ci, którzy tak zawzięcie chcą ich uwalić, przecież to nie