Wpis z mikrobloga

Mordy! Wie ktoś z Was jakie są atrakcje na święta w #warszawa ?
Wiem, że jest jarmark świąteczny, ale nie wiem czy jest czynny w Wigilię? Jak to wtedy wygląda? :O
I ogólnie chodzi mi o jakieś atrakcje, które można spędzić w Wigilię i w pierwszy dzień świąt. O parku świateł słyszałem.
Razem z kuzynem chcemy rozweselić rodzinę, bo od tego roku jednej osoby będzie brakować przy naszym stole... Dlatego staramy się jakoś czas zorganizować, żeby za dużo smutnych i złych myśli się nie pojawiały. Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje!!!
#swieta #bozenarodzenie #gwiazdka #wigiliazwykopem #wigilia #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
@nieboszczyk: sprawdź zimowy narodowy.
Ale raczej wigilia to dzień w którym wszystko się zamyka o 17 max 18. Jak już to miejsca dla ludzi innej wiary, prawosławni maja później wigilie
  • Odpowiedz
@Badyl69: Sprawdzałem, z tego co widziałem, to nie ma opcji kupna biletów na święta, a przynajmniej na to, co pasowałoby wszystkim w rodzinie (łyżwy kompletnie odpadają).
Tak, ale chodzi też o to, żeby jakoś to zająć przed. No i też jest pierwszy dzień świąt.
  • Odpowiedz
@nieboszczyk: nie pozostaje nic innego jak wizyta na starym mieście. Zaczynacie od rynku nowego miasta a możecie skończyć pod pałacem w wilanowie. Szlakiem iluminacji. Po drodze grzane winkompare razy.
Ciężki temat aby znaleźć zajęcie w te dni inne niż biesiada z rodzina przy stole.
  • Odpowiedz