Wpis z mikrobloga

Jak ja marzę, żeby Bayern wygrał tę zasraną Ligę Mistrzów i żeby Lewy się wkurzył po tej gali, nastukał pińcet bramek i zamknął mordy tym całym Salahom, Silvom, Ronaldom i innym dziadom, którzy jadą nie wiadomo na czym.
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
@giovan-a: Silvom xD
Najlepszy zawodnik w City, które zdobyło 3 puchary angielskie, wygrał Ligę Narodów i w LM doszedł dalej niż Lewy, no ale przecież bramek nie szczela tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rga79: oczywiście, że Bayern, ale nie wiem, co to zmienia. Na tej zasadzie można było dać ZP Salahowi za 2018, bo był najlepszym zawodnikiem finalisty LM, a nie jego wina, że gra w Egipcie i nic nie mógł zrobić na MŚ
  • Odpowiedz
Najlepszy zawodnik w City


@Rodjer: no nie wiem, moim zdaniem od 2 sezonów co najmniej na pierwszych 2 miejscach w przydatności drużynie City się wymieniają KDB z Aguero.

#!$%@? a Mahrez który w najsilniejszym składzie nie łapie się do 11 też wyżej niż oni, czy nawet Sterling xD
  • Odpowiedz
@justkilling: od 2 sezonów może tak, ale w poprzednim sezonie KdB w lidze 19 meczów, 2 bramki 2 asysty, w LM 4 mecze, 4 asysty. Więc to zdecydowanie nie on był motorem City
Mahrez jest, bo wygrał Puchar Narodów Afryki
  • Odpowiedz