Wpis z mikrobloga

@Raul777: Wiadomo, że ofensywni zawodnicy za dobrze sobie radzą z bronieniem w FIFIE, ale jak mnie przeciwnik tłamsi pressingiem i zamyka niczym w zamku hokejowym przechwytując każde podanie to to jednak jest skill.
@Raul777: No to już jak dla mnie kwestia konkretnego delayu, przy normalnym połączeniu czegoś takiego nie doświadczyłem. Ale przy full pressingu rywala i opóźnieniu to ni #!$%@? czasem nie idzie wyjść z pola karnego.
@RonSwanson: Ja mówię zwłaszcza o takich przypadkach, jasne że są przeciwnicy przy bilansie 14/2 itd którzy potrafią przycisnąć w REALNY sposób. A często jest tak jak napisałem, gość zdąży dobiec do jednego obrońcy, przewrócić się o niego bo wpada z takimi impetem prosto w niego, podnieść się i dobiec do drugiego obrońcy który jeszcze nie dostał piłki xD
@RonSwanson: chociaż odnośnie skilla i przyciskania każdego obrońcy to jestem ciekaw jak to się robi że z automatu dobry przeciwnik jest tak wysoko i przy wszystkich moich zawodnikach od obrońców po napastników i podąża za nimi krok w krok, testowałem i agresywny pressing w wytycznych, i w taktyce cudowałem i nic nie daje takiego efektu no a chyba jednocześnie taki pros nie kontroluje 11 zawodników że stoją centymetr od mojego zawodnika
@Raul777: Też nie do końca to ogarniam. Często goście pressują na całej długości boiska, jednocześnie zachowując niezbyt wysoką linię obrony, więc skontrować też ich ciężko. Sam mam ofensywną taktykę ustawioną na "press on heavy touch", 5 szerokość, 6 głębokość i potrafię w ten sposób zamknąć rywala na jego połowie, ale no nie jest to ten sam efekt, który widzę u przeciwników z wyższej półki.