Wpis z mikrobloga

Kim jest Malwina ? zastanawiam się jaki układ ma z TVN ,bo Anna choć mówi się że ma plecy szerokie w TVN to jednak pokazano jej chamskie zachowanie . A Malwina jedyna uczestniczka która od początku najbardziej olewa zadania WB , łamie zasady ,kradnie i zapiera się w oczy WB choć są kamery robi w h.... reżyserkę ,kpi z WB a nadal jest pod ochroną bo nic się o niej nie pokazuje ani nam ani im .Do tego wredna kłamczucha ,intrygantka ,złodziejka .O co tu chodzi .Przeraża mnie ta kobieta bo jak jeden człowiek może mieć w sobie tyle zła ,jadu i się z tym nie kryje .
#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
@Amikamamy: może dlatego ze malwina przez swoje kłamstwa kradzieże ale tez mega fajne rozmowy o życiu o rodzinie itp jest jedyna tam osoba wielowątkowa. Taka postać jest po prostu ciekawa i dostarcza kontent. A do tego widzowie ja lubią bo mogą się utożsamić z nią jako matka, dziewczyna która w życiu popełniła wiele błędów, osoba która szuka swoje drogi. To są takie cechy z którymi wiele osob przed tv może się
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Tyle że ona nic a nic o rodzinie sobie nie mówi to co wiemy to tylko dlatego że WIktor ją dopytuje a ostatnio Martyna ale i tu podała inną wersję niż na początku programu mówiła do Oli czy Sary -mam na myśli szkołę i biznesowe tematy. Nawet jak list do potomnych pisała to część listu która była po wietnamsku nie została pokazana domownikom choć ewidentnie ich okłamała co do treści.Ona
  • Odpowiedz