Wpis z mikrobloga

nie żebym się czepiał, ale kibolom też się wydaje że jak pomalują ścianę w szpitalu to nagle wszystkie winy są im wybaczone. Dzisiaj śmieci w lecie pozbierają, jutro będą drzeć ryja że ocieplanie klimatu to lewacko-żydowski spisek mający na celu eksterminację białej rasy, w ogólności, i zniszczenie Polski - w szczególności.


@mnik1: typowe lewackie myślenie "Oni są prawakami i każdy ich czyn jest przeciwko nam lewakom i światu, musimy ich
  • Odpowiedz
jutro będą drzeć ryja że ocieplanie klimatu to lewacko-żydowski spisek mający na celu eksterminację białej rasy, w ogólności, i zniszczenie Polski - w szczególności.


@mnik1:
Nie, żebym się z tobą chciał nie zgodzić, ale można się po prostu #!$%@?ć w momencie, kiedy największy grubas (zachód) dosiada sie do stolu i uczy wszystkich zasad zdrowego żywienia, bo wczoraj przeczytał mądrą książkę.
  • Odpowiedz
@Topkapi: No chyba nie bardzo. #tldr (jest po 5 to już chyba mogę tagować? :P)
Najważniejsze jest zwiększanie ogólnego dobrobytu poprzez pracę, a co za tym idzie majętności i poziomu życia ludzi. Dzięki posiadanym już bogactwom dopiero wtedy część z nich przeznacza się na podnoszenie komfortu poprzez np. droższe, ale czystsze źródła energii. Czy tego chcesz czy nie, w społeczeństwie niezamożnym lub mniej zamożnym niż te z których
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Tylko, że jedna rzecz z tego - sprzątanie lasu - to realne działanie na rzecz środowiska. Protesty, które nawołują do działania polityków powodują skutki odwrotne do zamierzonego. Nie od dziś wiadomo, że rządy robią w pierwszej kolejności to co przynosi im korzyść. Politycy więc nie rozwiążą problemów, to musi być skoordynowane działanie zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz
@mnik1: ja nie chcę walczyć z ociepleniem, popatrz za okno, szron i minusowa temperatura. Chciałbym dożyć czasów, gdy nie będzie mrozów w Polsce.
  • Odpowiedz
@mnik1: Bo kibole to bardziej dbają o PR. A to, że następnego dnia będą niszczyć mienie publiczne, czy nasrają na ścianach jakieś "śmieszne" hasełka śmiesznych klubików, albo jakieś polityczno-ideologiczne #!$%@?? To nie jest ważne! Ważne, że przesympatyczne chłopaczki posprzątali las.

@brednyk: Zawsze możesz przeprowadzić się do Andaluzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz