Wpis z mikrobloga

ktos powinien dotrzec do Marlenki i nagrac jej wersje wydarzen , bo prujdupa Rafalala daje nam jego mitomanska wersje zdarzen , ktora jak wiemy jest gowno warta , i ten kundel sra w gacie by Marlenka nie dala solo wystepu w internetach, a jak wiemu po wizycie u Agness sranie bedzie mu szlo jeszcze sprawniej , wkoncu rura jest udrazniana
#rafatus #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@tyt2121: Powiem Ci tylko tyle. Jak wracasz #!$%@? po 20 minutach słownie z fetą poprostu. Smartem jechałem byłem jedyną osobą trzeźwą, bo wiesz po alkoholu nikt nie chciał, nie piłem alkoholu. Pojechałem po fetę z nim, wracam. Tam #!$%@? typiara się ubiera tam niby marlenka #!$%@? #!$%@? szmata dziwka i #!$%@?, a ty siedzisz w koszulce samej. Całą drogę później jak wracaliśmy z tego hotelu ją terroryzowałem. Pytam się #!$%@? ZDRADZIŁAŚ
  • Odpowiedz
@tyt2121: Marlena bez Rafatusa w internecie nie istnieje, zresztą tak samo jak Agnes. Ktoś tu chyba zapomniał, że Marlena ma dwie lewe ręce i nadaje się tylko do jedzenia pizzy i siedzenia na instagramie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelgpkaminski: prawda , ale moze ktos w 4 oczy by jej uswiadomil , ze na Rafatusie sie kariera nie konczy , jest jeszcze Malysz , chyba lepsza wersja Ralalali jakby sie polaczyli to fejm by explodowal a na SU by serwery #!$%@?
  • Odpowiedz