Wpis z mikrobloga

Pięknie, teraz tylko czekać aż mi przyjdzie #steamcontroller z ostatniego zbioru cebuli na #steam bo Zelda już skonfigurowana na wyższe tekstury, cienie i 1440p
Archaiczna wręcz maszynka na i5 4460 i gtx 960 i 8gb RAM ma locka na 30 fps, bez niego skacze pomiędzy 30 a 45 przy takiej konfiguracji. W oryginalnym 900p które osiąga na #nintendoswitch w docku lub z teksturami bez modów to pewnie by dobiło do 80 ale nie będę grał jak zwierzę w rozdzielczości sprzed 15 lat
Cemu 1.15.19 czyli emulator WiiU, ale YUZU też rozwija się bardzo dobrze.
#gry #emulacja #steam #pcmasterrace
Qiudo - Pięknie, teraz tylko czekać aż mi przyjdzie #steamcontroller z ostatniego zbi...

źródło: comment_qye2qbScxurkebLsNHmjtbSvUsDM0LxS.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenAnonToKlopoty: u mnie 23:18 i status już miałem że dostawa wkrótce na aplikacji steam i na kompie ale teraz na kompie mam przetwarzanie :/
Maila też nie dostałem o wysyłce
  • Odpowiedz
@budus2: @mohawk: U mnie kupione 26 listopada o 22:24, na Steamie na komputerze dalej przetwarzanie, na telefonie dostawca wkrótce, a na maila dostałem do tej pory jedynie link do trackingu w GLS, gdzie jest informacja, że paczka dostała już swój numer ale kurier fizycznie jej nie otrzymał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qiudo: masz jakiegoś screena z ustawieniami i hookami które trzeba pobrać? Mam teoretycznie w ptak mocniejszy sprzęt i jakiś czas temu próbowałem emulować BOTW to nawet pod 30 się nie zbliżyłem
  • Odpowiedz