Wpis z mikrobloga

@crazy_frog: pisałam o tych tabletkach nie bez powodu xd paracetamolu nie dostał bo za slaby a ketonalu nie może. Ale dostał coś co go uspokoiło xd a z tą muzyką jak ze wszystkim u Kamila, jak ma nastrój to tańczy i śpiewa a jak chce potrollowac to krzyczy, żeby Polska muzykę dać, to celowanie w konkretnego widzą jest.
@nielaska: Tam było trudno powiedzieć na kogo głosować, wszystkich pomimo tego,że nie byli bez wad można było jakoś akceptować. polubić. Choć na parę dni przed Finałem już było wiadomo kto na pewno wygra. Z tydzień przed chyba jak robili próbę świateł na zewnątrz to neon był "Madzia".
Tu trudno na kogokolwiek z przyjemnością patrzeć,a tym bardziej pomyśleć,że ma wygrać. I to bez wyjątku
@crazy_frog: w tej edycji po 2 tygodniach było wiadomo jacy to ludzie a Kamil wzbudził empatię w narodzie poprzez działanie grupy. Ciekawe z tym neonem, przeoczyłam. Teraz zdecydowanie jestem za wygraną Kamila, za content i na pohybel xd
@nielaska: No właśnie jakoś niewielu zauważyło ten neon. Mówiono,że próby się zaczęły, że montują na próbę, mówiono,że się wyświetlił z Madzią ale nikt nie przyuważył,że z innymi nie wyświetlono.
Dla mnie tu nie ma nikogo kto na prawdę zasłużył na nagrodę.