Wpis z mikrobloga

#komputery #drukarki #druk #informatyka Mirki poszukuje urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolorowego. Obecna drukarka atramentowa niestety zakończyła swój żywot, a ze względu na pracę mojego różowego (przedszkole -a co za tym idzie drukowanie masy pomocy naukowych/ materiałów na gazetki szkolne itd.) potrzebna nam jest drukarka, która nie tylko będzie funkcjonalna ale przede wszystkim tania w utrzymaniu (tj. tanie tonery). Budżet to około 1000zł i ciężko mi idzie szukanie czegoś sensownego bo kompletnie się na tym nie znam. Obecnie po małym przekopaniu internetu wpadła mi w oko jedynie outletowa drukarka HP, do której są mega tanie zamienniki tonerów. Co o niej sądzicie? Warto pchać się w drukarki bez gwarancji? Może polecicie mi coś innego?

https://allegro.pl/oferta/hp-color-laserjet-pro-mfp-m175nw-8626829750?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Drukarki+i+skanery&gclid=EAIaIQobChMIgaTajpiQ5gIVA4jVCh31ygOEEAQYAiABEgKLr_D_BwE
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tabaka2: Ja swoją żonę nauczyłem drukować materiały do pracy - w pracy. To rozwiązało problem kosztownej eksploatacji domowej drukarki. Ewentualnie laser mono i niech dzieciaki, dla zabawy, same kolorują. :)