Wpis z mikrobloga

@DanteTooMayCry: Ale ty wiesz, że tym swoim wykresem pokazujesz akurat bardzo dobrą skuteczność szczepień dzieci na odrę? Dzieci w przedszkolach w Polsce były szczepione na odrę co najmniej od 1970 (moją siostrę zaszczepiono w 1972 i rodzice długo to wspominali, bo miała bardzo silną reakcję poszczepienną), tyle że obowiązkowość szczepień wprowadzono dopiero w 1975.

I poproszę teraz o dane, że nastąpiły w tym czasie jakieś skokowe zmiany w aspekcie "wiele
  • Odpowiedz
@Andreth: dokładnie tak jak piszesz, w 1972 i '73 roku przeprowadzono szczepienia w żłobkach i domach dziecka. W 1975 r wprowadzono ją do kalendarza, ale dopiero '78 zaszczepiono 50% podlegających szczepieniu dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DanteTooMayCry: Andy Wakefield sfałszował wyniki badań dla kasy i ma zakaz wykonywania zawodu lekarza. (Ten pan z filmiku na YT)

Także może masz jakieś lepsze autorytety? Powołałeś się na zagranicznego Ziębę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlvarezCasarez: bardzo fake news, ponieważ w ich kontekście systematycznie pojawiają się dwa wnioski:

a) Amisze się nie szczepią
b) Amisze nie mają autystyków w swojej społeczności

Wiemy jednak, że się szczepią (rzadziej, niż ogół Amerykanów) i są wśród nich przypadki autyzmu.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna:

Skoro w Niemczech przybyło nagle kilkaset tysięcy nigdy nie szczepionych imigrantów z Afryki, Bliskiego Wschodu i cholera jeszcze wie skąd, to powinna tam teraz panować pandemia ,różne choroby powinny dziesiątkować populację, trup powinien ścielić się gęsto, setki zwłok powinny leżeć na ulicach.

Przecież oni nie byli szczepieni, krzyczą
  • Odpowiedz
@Haramb3: odniosłem się tylko do tego co napisałeś, bez kontekstu :) edit: w sumie jak teraz czytam co napisałeś, to źle cię zrozumiałem :/

Skoro w Niemczech ....

@mercedes_amg: widzę, że dalej wrzucasz tu te swoje bzdurki, to ja dalej będę kopiował sprostowania:

Migranci niemieccy pochodzą głównie z krajów północnej afryki i azji mniejszej, na tych obszarach poziom zaszczepień jest bliski europejskiemu, skąd więc czerpiesz informację o tych
  • Odpowiedz
@mercedes_amg: somalijczycy i nigerczycy wędrują głównie w kierunku Anglii i Francji przez Włochy, a dyskusja dotyczy niemiec https://www.nationalgeographic.com/news/2015/09/150919-data-points-refugees-migrants-maps-human-migrations-syria-world/

Również sporo krajów EU stawia szczepienia imigrantów jako jeden z głównych założeń polityki zdrowotnej https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6370981/

I zapytam jeszcze raz, skąd pomysł, że "trup powinien ścielić sie gęsto"?
  • Odpowiedz