Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie jak można domagać się przeprosin za słowo gówno skoro z waszych wpisów tutaj i nie tylko padały raczej bardziej obraźliwe słowa....zgnoiliście tą dziewczynę zaczynając od jej narodowości przez jej wygląd,postawę i przyjaźń która akurat wam nie pasowała....nawet do jej i jej narzeczonego portfeli zaglądaliście i to dlaczego???
Bo nie każdy jest takim wybrykiem jak wasz ulubiony Kamilek
Przecież to aspołeczny człowiek...nie neguję jego osiągnięć zawodowych ale poza tym to straszny podjudzacz.
Ja wiem ze moze przez to program jest ciekawszy ale czy ktos z was obrońców chciałby z nim przebywac przez 2 m-ce w zamknięciu.
On jest tak cholernie męczący już tylko przy oglądaniu a żyć z nim to chyba tylko za karę
#bigbrother
  • 46
@Krak000: No cóż..ja odpowiadam za siebie, że zdecydowanie wolałbym żyć z takim człowiekiem jak Kamil pod jednym dachem niż z fałszywą, egoistyczną, narcystyczną i nastawioną na wygraną postacią, taką jak Ania. Pod względem charakteru mocno utożsamiam się z Wiktorem, więc może dlatego. Oceniam tych ludzi od początku tak obiektywnie na ile to możliwe i zdecydowanie najwięcej przemawia za Kamilem jako tym wygranym. Jest osobą czasem aspołeczną i manipulującą, ale wciąż zachowującą