Wpis z mikrobloga

niewiem czy bym teraz się pakował w już prawie stara generację a do tego z dyskiem na który można wgrać 4 5 gier ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nalew1984: ja się wpakowałem, bo biblioteka gier jest niesamowicie duża, a ceny używanych, oraz promocji na PSN przystepne bardzo. Dodatkowo Next Gena się nie kupuje, dopóki nie wyjdzie wersja poprawiona, jak uczy doświadczenie. Co do dysku, to mam 500gb i
@Zielony34 nie o to chodzi, jak ktoś ma łączę 60mb to spoko ale jak ma 10 to już inny problem jak musisz 10 15h ściągać tytuł, albo wychodzi coś nowego a ty musisz coś usunąć żeby zainstalować nowe, okazuje się że kiszka i chcesz wrócić do starego tytułu i dawaj od nowa ściągać. Do tego dochodzą patche non stop patche, to już nie są konsole to są zwykle blaszki z padami i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nalew1984: do mnie to nie trafia, bo ja nie wracam do tytułów, które przejdę i ostatnim razem łącze 10Mb miałem chyba 12 lat temu. Dzisiaj w granicach 50zl nawet sieci radiowe oferują już około tych 30-40Mb, a co dopiero stałe łączą, czy światłowody.
@Zielony34 nie wszyscy mają światłowody ja obecnie mam net po lte ok 20mb wyciąga ale patche po 10 15gb i tak ściągają się po kilka godzin a innej opcji niestety niema poza radiowką ale i tak do 10mb max, czasy czasami ale te 500gb a zwłaszcza jeśli korzystasz z PSS i ściągasz cyfrowe wersję to 500gb momentalnie się wyczerpuje, nie licząc że sam fakt tego że masz 500gb nie oznacza że masz
A no i jeszcze jeden minus to taki, ze jeden port usb jest cały czas zajęty. Coś za coś. Ja mam teraz 2tb i to juz serio wystarcza. Nagrywam rozgrywki, ściągam co popadnie i nie myślę o miejscu na dysku. Komfort, którego wcześniej absolutnie nie miałem