Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. #rozdajo
Moja znajoma jest super babką i strasznie wesołą osobą, empatyczną i otwartą na innych ludzi. Córka ją zgłosiła (nie ja) do konkursu na Bohater Gdyni w kategorii "Dzielenie się sobą, czasem, pomysłami".Generalnie dziewczyna ciągle pomaga innym ludziom za darmo, nic z tego nie ma. Szyje, robi warsztaty i się udziela na maksa! Proszę pomóżcie odwzajemnić się jej i niech wygra ten konkurs. Nie prosiła mnie o to bo nie rozmawiałem z nią z 5 lat ale ją znam. Moja córka mi podesłała linka dzisiaj. Dla każdego kto ZAGŁOSOWAŁ i zapulsował ten wpis na nią robie #rozdajo w postaci pizzy lub innego dania z pyszne.pl do kwoty 50 zł wraz z dowozem na JEDNĄ wylosowaną osobę a jeżeli wpis osiągnie 5000 plusów wylosuję DWIE osoby po 50zł. Co 5000+ będę wybierał kolejną osobę do losowania (5001 - 2 osoby, 10001 3 osoby, itd) !!! Losowanie po zakończeniu konkursu! Głosować można codziennie po 5x! (5 razy) co kilka godzin!
https://gdynia.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/agnieszka-nowicka,41517,1723529,t,id,kid.html
  • 15