Wpis z mikrobloga

  • 0
@Smuteczeq Ależ gdzie Ty dostrzegasz w mej wypowiedzi złośliwość? Widzę, że nie chcesz w życiu robić takich głupot jak ci prostacy z bb. Uwierz mi, jedną z nich jest oglądanie tych prostaków. Nie marnuj na nich czasu. Życzę powodzenia :D
  • 0
@Smuteczeq Nie istnieją obiektywne komentarze. Zawsze to jest czyjś punkt widzenia. Niczego Ci nie narzucam. To Twoje myśli. Nie można w życiu spodziewać się tylko przyjemności. Czasem ktoś nas czymś urazi, ale najczęściej nieświadomie lub w dobrej wierze. Na pewno od dziś dwa razy się zastanowisz zanim włączysz bb lub inne tego typu tv-guano. Wierz mi, wyjdzie Ci to tylko na dobre. Czuwaj!
@gps: ale się wybielasz :D jesteś złośliwy i tyle. I w dodatku uważasz, że jeśli ty czegoś nie lubisz to musi być to bardzo słabe ;) jaki pępek świata się nam tutaj ukazał :)
  • 0
@Smuteczeq Zgadzam się. Mój pierwszy komentarz był lekko złośliwy. Probowałem Cię ratować, wyrywając ze szponów tv. Przykro mi, że Cię zawiodłem. Trzeba było pochwalić za mocne postanowienie, a nie stresować uwagami. Tyle, że to Wykop. Tu się nie bierze jeńców. Aloha!