Wpis z mikrobloga

@Bigbrother: #!$%@?ąc od problemu, czy padło kiedyś w programie ze strony Kamila określenie, które w jakiś sposób obraziło, dotknęło, w pejoratywny sposób określało podglądaczy utożsamiających się z jakąkolwiek osobą z DWB??

Dla zobrazowania problemu chodzi mi o sytuację w której Anna określa w sposób poniekąd obraźliwy innych utożsamiających się z Kamilem

Bo nie pamiętam
@Bigbrother: napisałam #!$%@?ąc od problemu= nie skrytykowałam Twojego zdania

1. nie podoba mi się obrażanie przez uczestników widowni.
2. nie podoba mi się używanie hejtu ( o ile osoba używająca słowa hejt rozumie go poprawnie)
3. ale również nie mam nic, absolutnie nic do krytyki. Krytyka to jest coś, co pcha ten świat do przodu, co każe rewidować swoje poglądy, co łączy ludzi i prowokuje do dyskusji.

Mój wpis nie
@Bigbrother: Oj dziewczyno, co ty w głowie masz? Ostatnio przekonywałaś że niepodawanie ręki w pracy to spoko sprawa. Teraz że hejt to krytyka. A na koniec że inni też hejtują jak np. Wasyl, więc można też. Matko.
@Bigbrother:
Kto to napisał?? I czy to jest hejt?
Odwulgaryzowane

K...a nie mam Insta, ale bym chętnie napisała Vasylowi, że on ch..j a nie szczery byl. Obgadywał, wyzywał wyśmiewał a potem może 10 procent tego potrwafił powiedzieć w twarz. A nawet jeżeli coś sie mówi w twarz, mega chu...ego, wrednego i po to by prowokować - to co to za honor takie mówienie w twarz? Honor to jest wtedy, gdy cała
@kate-feather: i uważasz, że to jest hejt? Może zbyt emocjonalne. I co w tym pisie jest hejtem? Ze napisałam, że jest nieszczery? Że mówił wredne i #!$%@? rzeczy? Nie wiem gdzie jest tu hejt. Serio, to już zaczyna być śmieszne, że teraz będziecie mnie ścigać aż udowodnicie wine? Pozdrawiam i naprawdę odpusć.
@Bigbrother: uważam, że można w kulturalny sposób pisać o swoich emocjach i tyle - nie ścigam tylko uważam, że skoro masz prawo pouczać innych to samemu też trzeba być w porządku i żeby było jasne nie jestem za hejtem