Wpis z mikrobloga

@Boleslaw_Smiszny: Tak, nowy folder dla nowej domeny. Spróbuj ją dodać najpierw w panelu administracyjnym twojego hostingu a najpewniej taka lokalizacja ze wskazaniami do niej sama się pojawi.

Bazę danych mogę nową?

Zdecydowanie tak najlepiej. Widziałem już przypadek w którym ktoś miał jedną dużą bazę dla paru osobnych Wordpressów po prostu z różnymi prefixami tabeli w bazie dla różnych instalacji ale odradzam zdecydowanie :D Przypuszczam że to było obejście na np limit
Bazę danych mogę nową?

@Boleslaw_Smiszny: nie możesz, w zasadzie musisz.
Niby można zmienić prefix bazy danych i mieć parę wordpressów na jednej bazie, ale to proszenie się o problem.
Ogólnie to tak, osobny katalog, przekierowanie domeny na katalog i wsio.
@TwojStaryToKorniszon: @Ryonnen: @Saeglopur:
Mam problem z tym .htaccess. Wszędzie piszą o sytuacji, w której chce się przekierować na dany katalog. Ja chcę z katalogu na domenę bez /
Obrazowo: nowadomena.pl przekierowuje na starą domenę ; nowadomena.pl/katalog jest dobrze.
Chcę żeby nowadomena.pl nie przekierowała na nic (pokazywała zawartość /katalog, ale bez pokazywania tego w adresie)
Da się tak w ogóle?
@Boleslaw_Smiszny: Wordpress, tak? Plik index.php z domena.pl/katalog przenosisz do domena.pl ale w tym pliku modyfikujesz w jego treści ścieżkę - dopiszesz w niej /katalog/. Później musisz drobną rzecz tylko zaktualizować w samym Wordpressie w jego ustawieniach: Adres witryny (URL) modyfikujesz odpowiedno obcinając /katalog/.
Adres WordPressa (URL) - zostawiasz bez zmian.