Wpis z mikrobloga

miraski mam zagwozdke. Prowadze sklep na #shoper i korzystam z ich systemu kampanii. Ogolnie jest bardzo spoko i kampanie dobrze konwertuja, problelem jest jednak ich prowizja xD. Czy serio prowadzenie kampanii w goole to taka trudnos? Czy ja nie bede w stanie ustawic tego sam? Wiem jakie konkretnie produkty chce promowac, wiem ze moja grupa docelowa to kobiety 25-35, co moze pojsc nie tak? xD #sem #seo #kampanie #adsense #google #ecommerce #sklepyinternetowe
  • 9
@pogromcamitoww: pytanie jak chcesz promować? Reklamy produktowe (te obrazki z cenami w wynikach wyszukiwania), czy zwykle tekstowe?

Generalnie kampanie latwo jest skonfigurowac i prowadzic ale rownie latwo jest przepalić pieniądze.
@pogromcamitoww: Powiem tak:
produktówkę - jak sobie poczytasz materiały to teoretycznie sam ogarniesz. Teoretycznie - jak jest możliwość to zajrzyj do konta na ktorym prowadzą, zobacz co robią, zapisz notatki i wyciągnij wnioski.
Co do shopera - oni mają jedną zaletę - google kiedyś przegrał jakąś sprawę i porównywarki cenowe wpuszcza ze stawką za klik -20%
@pogromcamitoww: Shoper robi cos ala inteigentna produktowa, odpal to sobie i zobaczysz efekty i porownasz z nimi. W shoperze masz bardzo mala prowizje bo robi to automat. Jesli ich prowizja to dla Ciebie za duzo to albo zrob to sam bo na agencje tym bardziej nie bedzie Cie stac. Nie rozumiem jednak takiego myslenia - zamiast probowac zaoszczedzic kilkaset zl na czyms na czym sie nie znasz poswiec ten czas na
@Patryk: Shoper nie jest css z tego co wiem, maja jednak swoje automaty (niby sztuczna inteligencja- jak ludzie to widza to wariuja, wiec wszystko jest teraz ze sztuczna inteligencja bo sie dobrze sprzedaje) ;) Moja firma ma wlasna porownywarke czyli wlasnie pozwala zaoszczedzac 20% na kliknieciach, dodanie nowego sklepu jest gratis jak sam to robisz, wiec zaoszczedzasz 20% wtedy, jak chcesz robic to calkowicie przez nas to jest taka mozliwosc ;)