Wpis z mikrobloga

@jej_czarne_oczy: Wiem wiem ale jednak czyta wykopki i na pewno przekaże czy posłuchają nie wiemy a i on nie może niczego im narzucić nam obiecać .Tak czy owak niech TVN Produkcja wie że montowane odcinki nie są cała prawdą a Anna przegięła .
@Wmc2: Kto wyzywa to wyzywa ,kto komentuje jej zachowania to komentuje bo ma prawo do tego ,ale ona i żaden z uczestników nie ma prawa publicznie nazywać widzów gównem tylko dlatego że są zwolennicy drugiego uczestnika.Ma coś do kogoś niech po wyjściu kieruje swoje ,,żale'' imiennie do tych osób a nie do jednego wora i wszyscy to gówno.
@Wmc2: Piszemy chyba o dwóch różnych rzeczach ,bo to co tam się dzieje to się dzieje i od tego jest WB żeby interweniować ,a to co Anna mówi o widzach na całą Polskę nazywając widzów gównem jest aroganckim chamskim prostackim zachowaniem ,okazaniem braku szacunku do innych ludzi i nie ma prawa tak mówić ona czy ktokolwiek z nich.
@Amikamamy: Nie wiem. Ja odbieram gorzej zamiatanie pod dywan gróźb bo jest to jednocześnie pewne przyzwolenie, a telewizja w tym przypadku uczy, że agresja jest ok. Jeśli wtedy nic WB z tym nie zrobił uważam, że teraz też nie powinien. Albo jest regulamin i wszyscy go przestrzegają albo nie ma go wcale.
Jednakże bardzo nie podoba mi się poziom chamstwa i pisanie strasznie mocnych słów pod adresem głównie Ani, czy Mateusza, bo zwyczajnie tego jest już zbyt dużo i robi się to trochę chore...